Wpis z mikrobloga

  • 154
@deeprest ja kiedyś byłem świadkiem wypadku, gdzie gość przydzwonił bokiem Mondeo
w drzewo. Jechałem jakieś paręset m za nim. Było to koło 5-6 rano w święta Bożego Narodzenia. Byłem pierwszy i jedyny przez jakieś 5-10 minut. Na miejscu 2 pasażerki po lewej stronie auta, zginęły. Jedna na miejscu z rozłupaną głową, druga w karetce. Kierowca i drugi gość siedzący za nim, bez żadnych problemów wysiedli. Kierowca pod wpływem i w szoku,
  • Odpowiedz
@DobrzeNaoliwioneLozysko: trochę czytanie ze zrozumieniem u Ciebie leży, ale Ci wytłumaczę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chodziło mi o stereotyp kierowców którzy wybierają tę markę samochodów a nie o samą markę.

#!$%@?ów

Nie sądziłem, że od jednego słowa można dostać raka, ale Tobie się to udało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@tunia86: może to poprostu zakończenia nerwowe jeszcze przesyłają impulsy z przeciętych i zmiażdżonych organów.
  • Odpowiedz
@DobrzeNaoliwioneLozysko: ale zrozum, że ja do tych aut nic nie mam i nie miałbym problemu żeby jeździć BMW. Chodzi mi tylko o samą grupę ludzi w Polsce (nie twierdzę, że wszyscy tacy są) którzy kupuję kilkunastoletni szrot z Niemiec i #!$%@?ą po naszych drogach, pół biedy jeśli rozwalą się sami przy pierwszym zakręcie, ale często pociągają za sobą innych.
  • Odpowiedz
@mitchumi: Opowiadano mi kiedyś o wypadku gdy motocyklista w coś przywalił i leżał na środku skrzyżowania. Po czym usiadł, wyciągnął kieszonkowe lusterko, grzebień i zaczął się czesać. Następnie zmarł.
  • Odpowiedz
@DobrzeNaoliwioneLozysko: @JestesTymCoJez: nie tylko stare. a ilu buraków w nowych betach, łancuch, wygolona pała, gada podczas jazdy i chce Cie #!$%@?ć jak nie wpuścisz go przed siebie na pas, o kierunkach niestety nie wspomnę. i to rzeczywiście, jak wybiorę się w kraj to największe buraki 1) BMW, 2) Audi. z resztą, mało to nagranych przykładów na kamerce panów życia i śmierci. jak to mówią, wyżej sra niż dupę
  • Odpowiedz