Wpis z mikrobloga

Jak wiadomo w wielu przypadkach błogosławieni kościoła katolickiego są zwykłymi przestępcami, tyle że Kościół wykorzystywał ich wiarę i sławę do dobrego PRu dla swojej instytucji. Najsławniejsza jest socjopatyczna święta Matka Teresa, ale warto przyjrzeć się też innym błogosławionym.

Dziś wspominamy błogosławionego Giuseppe Carraro, włoskiego biskupa Werony. Carraro zmarł w 1980r. i był wyniesiony na ołtarze w 2015r. przez papieża Franciszka.

Od dawna było o księdzu głośno, ale w 2010r. nastąpiło apogeum oskarżeń o pedofilię biskupa. Zgłaszały się ofiary i świadkowie potwierdzając wszystkie relacje - wyszło że katolicki biskup wielokrotnie molestował dzieci, gwałcił nawet 9-latka, usiłował też to robić przy użyciu banana. Proceder trwał przynajmniej 6 lat.

Nie przeszkodziło to jednak ani trochę Watykanowi w beatyfikacji pedofila. W odpowiedzi na liczne oskarżenia kardynałowie wybrali sobie kilka osób by zdały relacje, ale nie przesłuchali ofiar biskupa. Zgłaszane dowody ignorowano. Biskup Zenti oskarżył jeszcze ofiary o wspieranie „lewackich mediów”.
https://en.wikipedia.org/wiki/Giuseppe_Carraro

O instytucie Provolo w Weronie, gdzie miało to miejsce, było głośno nie raz, również o tym, że molestujących księży pracowało tam sporo i mieli zapewnioną przez Kościół całkowitą bezkarność. Jak tylko któryś ksiądz był nakrywany, Watykan przenosił ich do dzieci w Argentynie, gdzie z kolei media odkryły kolejne przestępstwa seksualne tych przeniesionych księży. Instytut miał być ośrodkiem dla dzieci z biednych rodzin, dzieci głuchoniemych i wymagających pomocy, a stał się dziecięcym burdelem dla kapłanów Kościoła Katolickiego.

Niedawno można było się dowiedzieć trochę o tym też stąd:
https://www.wykop.pl/link/4505067/ksiadz-umierajac-gwalcilismy-gluchonieme-dzieci-bo-nie-mogly-sie-poskarzyc/

Wnioski dla katolików:
1) Jeśli ksiądz został skądś przeniesiony, istnieje ryzyko, że właśnie ucieka od ofiar pedofilii.
2) Modląc się do katolickich błogosławionych możesz czcić zwyrodniałych dewiantów.
3) Dając na tacę finansujesz struktury międzynarodowej mafii pedofilskiej.

#bekazkatoli #przestepczosczorganizowana #katolicyzm #religia #kosciol #kryminalne #pedofilewiary
i.....r - Jak wiadomo w wielu przypadkach błogosławieni kościoła katolickiego są zwyk...

źródło: comment_ckluLa3DF9yxxEKkPRU9Z0oIIGALkn3u.jpg

Pobierz
  • 17
@Erk700: nie mam swojego księdza, bo nie jestem już katolikiem. Tylko dziwi mnie, że ja zawsze trafiam na dziwne kościoły - zamknięte w nocy przed złodziejami i dzikami, podczas gdy według katolików wszystkie inne są otwarte, gdzie ogłasza się na co zbiórka się na końcu mszy, podczas gdy we wszystkich ogłasza się to przed zbiórką¯\_(ツ)_/¯ mi to zajedno - jak kiedyś nie chciałem się przedzierać do tacy, gdy wybrałem się ze
@raczej_schizotypal: Miałem na myśli księdza z twojej parafii. Na noc zostają zamknięte wszystkie (chyba, że jest msza specjalna). W dzień są otwarte przeważnie te, które mają większą ilość mszy i wiernych. Niestety zdarzały się kradzieże. Niektórzy nie mają w sobie wiele miłosierdzia.
@Erk700: albo wandalizm. Jeden gość zniszczył na przykład figurkę Jezusa w katedrze WNMP naprzeciwko praskiego zoo (znaczy parku ZOO, bo ZOO jest kilometr dalej). No ale część wykopków broni w swojej opinii Katolicyzmu atakując jako kłamców tych, którzy piszą, że są zamknięte. Dlatego zacząłem ludzi wrzucać do jednego worka (tak jak #bekezkatoli za atakowanie tych którzy nazywają gwałcicieli dzieci pedofilami niezależnie od tego czy ma cycki czy nie. Prominentni działacze tego