Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RatKing: grałem w PESa od 2010 bodaj rok w rok, i odpaliłem fife 18 jak była na promocji za darmo chwilę. W tym roku kupię Fife bo to po prostu kiepski żart że PES ma te same błędy co rok od lat. Dopóki nie zainwestuja w porządny produkt i zrobienie paru rzeczy od nowa dopóty będą zawsze za Fifa. Samym realizmem nie wygrają, no i stracili Champions League
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RatKing: metki akurat miałem gdzieś, ale tryb online w myClub był do niczego, tryb become a legend jest dokładnie taki sam od paru lat, drobne zmiany w ML... Może zadziałał na mnie powiew świeżości, ale już samo intro do gry Hunterem robiło na mnie dobre wrażenie, coś czego PES nawet nie próbuje skopiować. Widać kolosalne różnice w budżetach w takicgh szczegółach które się sprowadzają na taki obraz całości
  • Odpowiedz
@pazdzioch564: a tam, kupilem w tym roku pesa przed fifa i rzeczywiscie, pod katem piłkarskiej rozgrywki jest nieco lepszy niz fifa, ale to juz nie to samo co pes 6 vs fifa 07. Fifa nie ma tak miodnej fizyki piłki, ale pod względem reszty ficzerów pes zatrzymał się w 2013/2014 roku - kontrola nad zawodnikiem,system kolizji, system walki bark w bark, animacje - wszystko to w pesie budzi niesmak, a
  • Odpowiedz