Wpis z mikrobloga

Przeglądając internet, znalazłem ten obrazek z #nosaczsundajski

Jak gardzę takimi januszami xD
Jak widzę takie ścierwo to od razu przypomina się tate mojego kolegi, całe dnie z Harnasiem przed #tv, za każdym razem jak do niego przychodziłem to #tvn24 #!$%@? na 90% głośności i wieczne darcie "KURŁA MAJA(mame mojego kolegi, jedyna pracująca osoba w domu, w końcu zostawiła gnoja) PIWO SIE SKOŃCZYŁO".

Oczywiście #janusz po paru głębszych wstawał od telewizora i zaczynał człapać w kierunku pokoju kolegi, gdzie przebywaliśmy zazwyczaj #!$%@?ąc w jakąś grę albo oglądając film. No i tu się zaczynała prawdziwa januszerka, która kończyła się tym, że przerywaliśmy co robiliśmy i #!$%@?śmy albo do mnie albo na dwór, niezależnie od pogody.
Janusz komentował WSZYSTKO, co się aktualnie działo i to tonem eksperta.
Grasz w #assasin's Creed?
Janusz piłuje japę "NO CO TAK #!$%@? PO TYCH DACHACH, NORMALNIE ULICĄ IDŹ A NIE SKAKAJ JAK #!$%@?".
Oglądasz dokument na #discovery?
"ALE NA #!$%@? ONI TAKIE GŁAZY TO WŁASNYMI SIŁAMI CIONGNELI, JAKBY BYLI TACY MONDRZY TO BY MASZYNE PAROWOM WYNALEŹLI A NIE STERTY KAMIENI ROBILI HJE HJE".

Oczywiście nie warto nawet wspominać że jego PRZEŚMIESZNE żarty grażynohumoru, którymi sypał jak z rękawa, bawiły jedynie jego samego.
A największa batalia dyskusyjna toczyła się o cokolwiek na temat informacji.

Podam przykład "dyskusji" w sprawie #acta, bo ona idealnie opisuje jego postawę, a reszta wyglądała podobnie.

To były czasy kiedy jeszcze byłem kucem i wyciagnąłem kolegę na protest w naszym mieście.
Janusz najpierw pieprzył w kółko że "ta, protest. Na chańsko pewno idziecie!", a gdy pokazałem ulotki to stwierdził że "ŻADNEGO PROTESTU NI MA BO W TELEWIZJI NIGDZIE NIE BYŁO, JAKBY BYŁ TO BY UPRZEDZALI".
Michał suma sumarum nie poszedł, bo największy pasożyt tego osiedla mu nie pozwolił. Naraz mu się włączyła opieka rodzicielska.
Po czasie protestów, gdzie TVN już MUSIAŁO pokazać cokolwiek, podszedłem i zagadałem. Zaczął się wykręcać że "on nie widział by pokazywali nasze miasto"(oczywiście że pokazywali, jedno z większych w Polsce), potem że "ale to jakieś ekstremisty były", a na koniec zaczął drzeć się "DEJ MI POKUJ GUFNIARZU, JO ŻECH PROTESTOWOŁ JAK TY ROBIŁEŚ POD SIEBIE! NIC NIE ZMIENISZ, TO MY OBALILIM KOMUNEM, A TY TO SE MOŻESZ OBALIĆ KOMANDOSA W SZKOLNYM KIBLU"

Na całe szczęście kolega wyprowadził się z mamełe, a nosacz żył w tym mieszkaniu chlejąc Harnasie aż mu prądu nie odcięli i nie #!$%@? do mieszkania socjalnego, gdzie prowadzi w sumie taki sam żywot jak przed laty.

#anegdoty #zzyciawziete #heheszki
Pobierz WodzNaczelny - Przeglądając internet, znalazłem ten obrazek z #nosaczsundajski

Jak...
źródło: comment_6GJiqPmOAsphxV0tApFiM1GcNQ4huskL.jpg
  • 2