Wpis z mikrobloga

@giku:
Tylko jednostki zupełnym przypadkiem muzułmańskiego wyznania są terrorystami. Nie generalizuj.
Niektórzy sędziowie są nie do końca kryształowo czyści. Nie generalizuj.
W środowisku kochających inaczej mogą pojawić się zboczone jednostki jak w każdej grupie. Nie generalizuj.
Wszyscy księża katoliccy to złodzieje, pedofile i degeneraci.

#lewackalogika
@giku: wiem twoja prawda jest najtwojsza . Nic mi nie musisz wklejać bo mam to w du.. śmieszy minie natomiast jak gimbaza spod tagu #bekazkatoli itp. daje się sterować i pod hasłami tolerancji i równości dyskryminują akurat te grupy społeczne na które przyzwolenie dają im lewackie środowiska. Bo taki jest aktualnie polityczny interes pewnych ugrupowań. W sumie to nawet nie wiem czy mnie to śmieszy czy zatrważa.
@sEB-q: ale co Ty chcesz ? Spójrzmy na to realnie. Część po lewej nawiązuje do filmu, który przedstawia grzeszki KK. Człowiek inteligentny oczywiście zdaje sobie sprawę, że to nie szkaluje całego KK tylko pokazuje pewne grzeszki, które są powszechne. I więcej jest nawiązań do parcia na pieniądze niż pedofilię. Po prawej masz opisany podpis petycji, żeby wstrzymać spektakl osoby trochę niezrównoważonej i zacofanej XD. Niestety taka prawda. Jedyna słuszna religia Cejrowskiego
@giku: znowu totalnie się nie zgadzam z obrazkiem. Generalizacja w memie w każdym przypadku. Jednak muzumanizm to ideologia promująca agresję, w której autorytetem jest Mahomet - człowiek agresywny, zabijał i wygrywał wojny niszcząc inne kultury.
@To_ja_moze_pozamiatam: No w EU zyje z 80 milionow muzulmanow, terrorystami mozna wypelnic jeden pokoj (ilu ich tam bylo kilkunastu)? Sedziowie to zlodzieje: kilka przypadkow na 10 tysiecy sedziow. Wiec statystycznie rzecz biorac jezeli mamy generalizowac, to generalizacja w druga strone jest 1000x bardziej uczciwsza... Na pocieszenie powiem ci, ze wsrod ksiezy malutka czesc procenta to pedofile i wszyscy o tym wiedza.
@suwren7: Tak samo promujaca agresje jak stary testament. Sa rozni muzulmanie roznie pojmujacy swoja religie, porozmawiaj z tatarami na podlasiu. W EU zyje 80 mln. muzulmanow, gdybys mial racje, Europa splynelaby krwia. Wybryki mlodziencow z Afryki pln. to juz inna para kaloszy, tu wplyw ma lokalna "kultura".
@giku: ale w katolicyzmie autorytetem jest bardzo pokojowa postać, Jezus. Przypomnę, że zaleca ona kochać wrogów i nadstawiać drugi policzek. Muzułmanizm ma po prostu potencjał na ideologię nienawiści. I mam znajomych muzułmanów, ale zasada z nimi jest prosta - im mniej religijny, tym bardziej w porządku.
Wyobraź sobie, że pracujesz w firmie z pedofilami i dobrze wiesz o ich występkach, ale z tym nie walczysz tylko dbasz o swój kupr, w jakim świetle Cię to stawia?


@Virsitaris: w złym
jak to się ma do mojej wypowiedzi?
czyżby nie było muslimów popierających terroryzm, pedofilie czy gwałty?
czyżby nie było sędziów którzy wiedzą o przekrętach kolegów i umywają ręce bo "to nie ich sprawa"?
czyżby w środowiskach lgbtqxkomp nie