Wpis z mikrobloga

Witam mirki,

nadszedł ten czas w którym chciałbym całkowicie przestawić się na epety rzucając palenie tradycyjnych do tej pory podpalałem sobie jakies wysepkowe gunwo od avivo za 30zł, szukałbym czegoś porządnego czym można palić mtl, cena jest sprawą drugorzędną najważniejsza jakość i żeby pozwoliło mi przetrwać trudny czas nie sięgania po zwykłe faje.

Druga sprawa czy dobrze rozumiem ze swoje liquidy robi się tak że kupuje się bazę nikotynową np. 12mg/ml i dolewa do tego odpowiednią ilość aromatu i to wszystko? I czy polecacie coś typowo podobnego do papierosów klikanych jak marlboro ice blast.

#epapierosy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@alonzofigura: jesli masz pod reka sklep vape club poland to sie do niego wybierz, wytlumacza Ci wszystko, ja tez popalalem do zeszlego miesiaca analogi ale teraz zwyczajnie nie mam na nie ochoty, moj setup to smoant cylon na zasilanie i blitzen rta jako atomizer. polecam, mtl bardzo przyjemne, montowanie grzalek dla poczatkujacego moze byc z poczatku uciazliwe bo w blitzenie masz postless deck ale co do gory to zawze mozesz
  • Odpowiedz
@alonzofigura: Nautilus 2, grzałka 1.8ohm liquid 12 mg nikotyny przy najmniejszym wlocie powietrza, odwzorowuje szluga idealnie. polecam a boxa to już zależy od ciebie możesz kupić oddzielnie ,albo zelos kit
  • Odpowiedz
@alonzofigura w sumie na początek kręcenie grzal3k może się wydawać gra niewarta świeczki ale jest spora różnica a po obejrzeniu paru tutorial na yt I pierwszych próbach jest zdecydowanie proato, co do parownikow z prebuild grzałka I niestety nie doradze, także musisz szukać rady reszty towarzystwa tutaj albo tak jak mowilem zapytać w jakimś sensownym stacjonarnym
  • Odpowiedz
@alonzofigura: ja kupiłem sam parownik w edymie bo miałem rxa mini, fajnie do niego pasują właśnie małe boxy, z tytoniówek to polecam blue mist M fajny aromat trochę wali kiepem z orzeszkami, ale naprawdę spoko
  • Odpowiedz