Wpis z mikrobloga

#gry znacie jakieś gry przeglądarkowe z silnikami opensource, gdzie śmiesznie byłoby gdyby dało się walczyć o #krytptowaluty ?
Umiem trochę w #programowanie api #blockchain mi nie straszne i myślałem o tym by napisać jakąś śmieszko gierkę, która będzie pozwalała grać przeciwko innym graczom na ułamki #bitcoin albo mojego ulubionego #monero (które nie lubi mikrotrasakcji :/ )
Testowo pewnie odpaliłbym to wszystko na #mircoin
  • 5
@CoolCake: offtop - czy jest kryptowaluta, która zapewnia anonimowość jak Monero i jednocześnie jest dedykowana do mikrotransakcji, i jest deflacyjna (lub ma ograniczoną liczbę monet do wydobycia)? czyli takie połączenie LTC z XMR? #kryptowaluty
@krabojad: > czy jest kryptowaluta, która zapewnia anonimowość jak Monero i jednocześnie jest dedykowana do mikrotransakcji, i jest deflacyjna (lub ma ograniczoną liczbę monet do wydobycia)? czyli takie połączenie LTC z XMR? #kryptowaluty

"Takie rzeczy to tylko w Erze."

A tak serio - Lightning Network.
@CoolCake: na tak hojne rozdawnictwo mogą sobie pozwolić tylko inflacyjne coiny, najlepiej oparte o PoS. Gry z wynagrodzeniem w tokenach Steem:
SteemNova
Steempunknet
Steemgar
SteemMonsters