Wpis z mikrobloga

@zlote-golabki-winiego: przecież dzbany w jakiej to melodi nie chodziło ile nutek koleś zagra... tylko przecież on zawsze dawał podpowiedź do piosenki
typu " teledysk był kręcony w bajkowej Kostaryce" czy ki ch0j..
albo w teledysku maddona była przebrana za zakonnice...
  • Odpowiedz
@pepies: @DonMatheo:
gwoli ścisłości, pisałem o tym ponad 6 lat temu, w programie bardzo dawno temu (mój tata nie pamiętam kiedy był ostatnio) od tamtej pory mogło się sporo pozmieniać ;) zwłaszcza w obliczu tego, co ostatnio się słyszało o Janowskim i jego zażyłościach z uczestnikami ;)
  • Odpowiedz
@StopMakingSense: wiem, że to zabrzmi dziwnie, ale jeśli się ten program regularnie oglądało to wyrabiała się w tym wszystkim jakaś wprawa. sam raz tak miałem, że przeskakiwałem po różnych radiach w samochodzie i po jednej nucie byłem w stanie rozpoznać "enjoy the silence" depeche mode. o ile zna się utwory to to wszystko nie jest aż takie trudne - ludzkie ucho stać na więcej, niż się nam wydaje
  • Odpowiedz
@StopMakingSense: Ćwiczysz to przed programem na przygotowanej liście kawałków. No nie mów mi, że nie potrafisz rozpoznać niektórych piosenek, które często słuchasz po pierwszych dźwiękach?
  • Odpowiedz
@StopMakingSense: To zależy od wyćwiczenia słuchu, zapewne ci, którzy robią to poniżej sekundy, są muzykami. Sam mogę dużo piosenek po pierwszym dźwięku rozpoznać, a nie mam żadnego słuchu absolutnego
  • Odpowiedz