Wpis z mikrobloga

Opowiem wam jeden z lepszych przypadków #logikarozowychpaskow jaki mnie spotkał.
Już po ślubie pracowałem jakiś czas w delegacji w #szczecin. A że nie samą pracą człowiek żyje to wieczorami czasem wychodziło się do klubu na piwko ze znajomymi. I tak się kiedyś złożyło, że na jednym takim wyjściu były też jakieś koleżanki jednego znajomego i koleżanki tych koleżanek. No i koło jednej z nich siedziałem ja. I nawet spoko, bo dziewczyna wydawała się ogarnięta i spoko się gadało, do czasu gdy nie zobaczyła że mam obrączkę. Wtedy zaczęła się mała inba. Stwierdziła, że jestem #!$%@? i kilka innych epitetów. Ja zdziwiony się pytam czemu, a ona na to coś w stylu:
- "Bo ty ze mną flirtujesz, i na pewno chodzisz do klubów podrywać panienki i zdradzać żonę!"
Serio do dziś nie wiem co takiego zrobiłem, że przy zwykłej rozmowie laska stwierdziła, że z nią flirtowałem, ale dobra, Trochę sobie poplumkała i poszła sfochana siedzieć na drugi koniec stołu koło mojego kumpa Andrzeja (wiem, że masz tu konto ;>)
Jako że Andrzej nie miał obrączki to bawili się nieźle cały wieczór. Tj. tańczyli ze sobą + w przerwach miło rozmawiali sobie przy piwku.
No i bawili się na tyle nieźle, że odprowadził ją do domu. Tam Andrzej dostał całusa na pożegnanie, a gdy zapytał czy wymienią się numerami ta odpowiedziała:


#heheszki #truestory #bekazrozowychpaskow
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cevilo: co za dzban :D jakaś przysięga nagle ma sprawić, że moje myślenie obróci się o 180 stopni i przestanę podrywać inne laski? Przecież tu nie było mowy o dwójce dzieci z gimnazjum, a o rozumnych dorosłych.
  • Odpowiedz
@Ogau: Nie wiem jak u ciebie ze słownością, z dotrzymywaniem przysięgi itd. Ja jestem poważnym człowiekiem, przysięgałem może ze 3 razy w życiu w różnych kwestiach i wszystkich dotrzymałem.
  • Odpowiedz
@wodzik: przeciez z tej akcji jasno wynika, ze panna po prostu zlała koleżkę xD Potańczyła , popiła, zawiózł jej dupe na chate. No i #!$%@? no i czesc xD A Wy tu rozprawki na temat zwiazkow piszecie :D
  • Odpowiedz
@cevilo: to teraz do pierwszego posta. Zobacz, że OP pisze o dorosłych, a nie o dzieciach. Zobacz co za głupoty w takim razie wypisujesz. Przeproś wszystkich i usuń konto.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
W przypadku tej dziewczyny pomyliłeś się i naruszyłeś tę subtelną granicę, nie wyczułeś jej.


@cevilo: Ty nie wyczułeś subtelnej granicy pomiędzy postowaniem a postowaniem raka od którego bolą oczy. Usuń konto i przestań się ośmieszać.
  • Odpowiedz
ty nie wyczułeś subtelnej granicy, by nie wpierd... się między wódkę a zakąskę, gdy nie masz nic sensownego do napisania pajacu.


@cevilo: Jesteś największym idiotą w tym temacie, więc zmuszanie cię żebyś produkował więcej lolcontentu to nie tylko przyjemność, ale i obowiązek.
  • Odpowiedz
@Hatespinner: Ty jesteś tym idiotą nie tylko w tym temacie. Uwielbiam orać tych wszystkich matołków którzy się zlatują i nie mają nic do powiedzenia, ani połowy argumentu nie są w stanie wymyślić w tych tępych, pustych łbach, tylko próbują mnie deprecjonować. Wychodzi więc na to, że cię uwielbiam.
  • Odpowiedz