Wpis z mikrobloga

#galaxys8 #samsung #android #smartfon
Ja to mam farta do szybek na telefon. Kupiłem za jakieś 70zł 3MK HardGlass Max, założyłem i mi #!$%@? wyłapuje dotyk. Belki powiadomień praktycznie w 90% przypadkach nie mogę rozwinąć, nawet jak użyję takiej siły że hej. Pisanie wygląda tak, miałem napisać kumplowi "Zajebiście. Kupiłem szybkę, dzięki której tak piszę", zdołałem napisać "Zjbici. Kupilm ybk iki koj k pi". No #!$%@?. Hajs zmarnowany.
  • 15
Łtwiej bęzie mi pisa rzeczy w stlu "pkeee", "ja doma" i tak dlej ( ͡° ʖ̯ ͡°)

A ta część już z kompa. No kurna, to jest masakra. Obserwować czy wszystkie literki zapisałem oraz pisać jakieś 3x wolniej. Nie polecam tego szkła zdecydowanie. Co najlepsze, mam ich szkło na swoim Xiaomi i mnie ani razu nie zawiodło. Tu jest jakaś porażka, a pudełko już wypierdzielone, bo tego się
@CondomPack: O, dzięki za zawołanie! Nie wiedziałem, że mają konto tutaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dodam jeszcze, że szkło praktycznie wizualnie bardzo dobre, dobrze leży na ekranie i z moim etui nie przeszkadzają aż tak "wycięte" krawędzie po bokach. Ale mimo wszystko dotyk jest ultra beznadziejny i dopiero teraz w nocy zapoznałem się z recenzjami z Ceneo, a tam prawie wszyscy piszą o tym dotyku. Coś jest
@rockydoggy ustaw 5 na 5 wg społeczności powinno lepiej działać ze szkłem (to ustawienie ma myląca nazwę , tak na prawdę odnosi się ono do ogolno pojętej czułości ekranu a nie tylko przycisku Home )
@rockydoggy: Miałem identycznie, tylko, że kupiłem jakieś tam szkło za ok. 90-100 zł i na nim również dotyk nie działał tak jak powinien. Na krawędziach ciężko było złapać aby ekran zareagował po dotyku i tak jak mówisz belka również nie chciała się zazwyczaj rozwinąć.
@dawid110d Zastanawiam się co lepsze. Folia bardziej od rys, czy szkło od zbić. Boli fakt, że nie spodziewałem się tak ciulowego działania skoro z Xiaomi i S6 kiedyś działało cudownie, widzę nie jestem sam :/
Cześć! Dzięki za wywołanie. Przykro mi z powodu kłopotów z naszym produktem. :( Wpływ na dotyk zdecydowanie nie jest normalny i oczywiście podlega gwarancji, ale może wynikać z kilku przyczyn (min. różnice w zakrzywieniu szkła albo montaż lub wada produkcyjna). Napisz do mnie szybko na ir@3mk.pl - podeślij zdjęcie telefonu z zamontowanym szkłem oraz filmik pokazujący szwankowanie dotyku - znajdziemy rozwiązanie i odpowiednie zabezpieczenie dla Twojego telefonu. Powołaj się proszę od razu