Wpis z mikrobloga

@DiscoKhan: Moderacja zwykle (choć jest bardzo wybiórcza) usuwa wpisy zawierające wulgaryzmy w stronę innych osób, gdy jest zgłoszenie "nieodpowiednie treści" (kiedyś "atakuje innych"), natomiast "atakuje mnie" nie podpada pod wulgaryzmy i może zostać usunięte bez nich. Fragmentu o multikoncie nie rozumiem - na skrinie był mój nick, jako jednego z zakopujących, a Lawrence nie napisał, że "spierdoxy", to mulitkonta. Moim zdaniem całkowicie prawidłowa reakcja moda. Jeśli jest coś nie tak to
  • Odpowiedz
Przecież w tym zdaniu wprost odnosi się, że uważa część zakopujących za multikonciarzy. Jeżeli uważasz, że byłeś w tej połowie to tak, reakcja prawidłowa. Jeżeli nie nie uważasz, że jesteś multikonciarzem to ten zwrot nie był kierowany do wszystkich zakopujących.

Czytanie ze zrozumieniem się tutaj kłania, w zasadzie wszystko spoko gdybyś też bana wyłapał, tak jak pisałem xD

Ja z moderacją nie chcę mieć do czynienia, bo jak koleś wprost po mnie
  • Odpowiedz
@Assailant: 3/4 wykopowej prawicy to byli zadeklarowali kuce i wielbiciele Korwina, a teraz zaczeli popierać PiS i rozdanie pieniędzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Lawrenca i Newskiego łączy bardzo podobny, pseudo-myślicielski styl pisania i ciągle doszukiwanie się lewactwa i neuropejskich trolli. No i pierwszego dnia po założeniu konta od razu mnie zczarnolustował xD
  • Odpowiedz