Wpis z mikrobloga

Pluję na to pseudo-dziennikarstwo SPORT'u.
Na okładkę wrzucili pomeczową wypowiedź Pere Ponsa pociętą do granic możliwości, manipulując całym przekazem.

Pere Pons po meczu przyznał, że sędzia popełnił błąd: „Myślałem, że to ja popełniłem faul”.


Pełna wypowiedź:

"Ruszyłem na piłkę, to bardzo szybka akcja, zderzyliśmy się i nie wiem, czy zostawił ten łokieć czy nie. Wiem jedynie, że dostałem uderzenie i padłem na ziemię. Przeprosiny? Myślałem, że dostał faul na swoją korzyść i podałem mu rękę, wracając do gry. Na końcu VAR to skorygował i stwierdził, że zostawił ten łokieć. Nie wiem, jak to przebiegło, nie widziałem tego na powtórce, ale prawda jest taka, że dostałem uderzenie i jeśli tak twierdzi VAR, jest to prawda. Rana pod brwią? Tak, widać to, nie? Cóż... Nie wiem... Tak, tak."

#fcbarcelona #laliga
Pobierz Marseloo - Pluję na to pseudo-dziennikarstwo SPORT'u.
Na okładkę wrzucili pomeczową ...
źródło: comment_0enOvjjMcjT8N64UxyA4aQCLM8Dfaw4Q.jpg
  • 15
@Marseloo: Mundo wcale nie lepsze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

„VAR zatrzymuje Barçę” – Mundo Deportivo podaje, że Girona wyrwała punkt z Camp Nou po niesprawiedliwej czerwonej kartce dla Lengleta, która w pierwszej połowie zostawiła Barcelonę w dziesiątkę. Dublet Stuaniego był odpowiedzią na trafienie Messiego, a Piqué zdobył bramkę na wagę uratowania pozycji lidera. Słowa Busquetsa z okładki: „To nie była agresja. Pons sfaulował Lengleta i nawet go
Pobierz Marseloo - @Marseloo: Mundo wcale nie lepsze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
 „VAR zatrzymuje Barçę” – M...
źródło: comment_5xXhwjqb1tBbRfat7nkmZTaxzeIJ42UC.jpg
@Marseloo: przecież Marca i As robią to samo jeśli chodzi o mecze Realu, ci drudzy nawet potrafili wycinać zawodników aby tylko udowodnić błędy sędziego na korzyść Barcy. Hiszpańska prasa sportowa to dramat.
Swoją drogą nie mam pojęcia co chciał Lenglet zrobić, strata punktów na jego konto bo w pełnym składzie pewnie skończyłoby się jakieś 3,4 do jednego.
@Izyk85: Nie pamiętam sytuacji z wycinaniem zawodników, ale byłbym wdzięczny za podrzucenie tego.
Warto jednak zauważyć, że madrycka MARCA potrafi docenić sukcesy Barcelony i cieszyć się nimi, wstawiając ich na okładkę i gratulując. W drugą stronę to już tak nie działa. SPORT i Mundo w każdym zwycięstwie Realu doszukują się tylko kontrowersji i starają się przedstawiać Real w jak najgorszym świetle.
@Marseloo:

Postaram Ci się znaleźć, to był sezon 10/11 bodajże, mecz Barcy z Athletikiem, chodziło o wycięcie jednego z zawodników Bilbao łamiącego linie spalonego tak aby udowodnić, ze gol zdobyty przez Barcelonę był ze spalonego.

Jeśli chodzi o Lengleta to naprawdę nie mam pojęcia o co mu chodziło, zwłaszcza, ze zdążył zagarnąć piłkę przed zawodnikiem Girony, a do czerwonej kartki grał naprawdę dobrze.
@Marseloo: ja tez nie, tylko zastanawiam się po co.

Osłabił zespół i można śmiało powiedzieć, ze przyczynił się w głównej mierze dla straty punktow. Pewnie dostanie karę ale dodatkowo zastanawiam się czy warto go wystawić z Totkami w LM bo tam z kolei Umtiti pauzuje.