Wpis z mikrobloga

XD


@qwertty321: mentalna gimbaza detected

a po co niby?


@qwertty321: z psychologicznego punktu widzenia, być może chcesz sobie humor poprawić, bo ktoś cię zjechał.

skoro takie wnioski wyciagasz


@qwertty321: faktycznie. Wyciągam daleko idące wnioski. Ale tylko dlatego, że cenzurujesz całą rozmowę. Doświadczenie nauczyło mnie, że w takich wypadkach to wrzucający fragment dyskusji został zjechany, a takim wpisem próbuje "ratować" swoją reputację.

Ot, smutne, wykopkowe życie.
Pobierz S.....n - > XD

@qwertty321: mentalna gimbaza detected

 a po co niby?

@qwertty...
źródło: comment_ltO1dzdGQCGXUIe2MgYfun9L493LPVCE.jpg
@Siotson niczego nie cenzuruje xDD
chcesz to obczaj moje ostatnie wpisy na glownej, typ do mnie napisal i akurat z nim sie w dyskusje nie wdawalem, ale wykopki wiedza lepiej ze cenzura xD
I "a po co niby" pisalem na powaznie, bo po co sie wpisy tworzy jak nie dla atencji i plusikow? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@qwertty321: Już kiedyś dyskutowałem z tym gościem o jakimś jedzeniu w szpitalu. Koles twierdzi, że to ok, że sobie kucharki zabiorą jedzenie, które miało byc dla pacjentów bo jest go "za dużo i sie zmarnuje", ze to normalna praktyka, że to wcale nie jest kradziez itd xD. Jak mu powiedziałem, że gdyby było za dużo to by nie było w necie pełno zdjęć pustych talerzy z polskich szpitali to już nie