Wpis z mikrobloga

Właśnie odebrałem mój pierwszy motocykl: Suzuki GSF 600S '99. Cieszę się, że po wielu latach w końcu mogłem spełnić swoje marzenie. Jakieś pro-tipy do tego modelu? Podczas jazdy cały czas myślę tylko o jednym: boję się kierowców, którzy skręcając w lewo na skrzyżowaniu nie widzą motocykli jadących z naprzeciwka. Jeżdżę oczywiście w pełnym komplecie kurtka i spodnie HELD Renegade, rękawice HELD Travel 5, kask HJC FG-ST, buty TCX Explorer EVO. Drugi podobny zestaw kupiony dla plecaczka, ale jeszcze czeka aż nabiorę wprawy i doświadczenia. Trzymajcie kciuki, żeby zima szybko nie nadeszła.
#motocykle #suzuki #bandit
  • 19
@tereketerete miałem bandita 600S z 2003r. Pro tip, olej wymieniaj xd ogólnie to z minusów, nie sama masa ale wysoko zawieszony środek ciężkości, zawieszenie zbyt miekkie, niepewne prowadzenie przy dużych prędkościach na zakretach, ale wkoncu to turystyk więc czego się dziwić.

Podsumując, nie kupiłbym go drugi raz.

Fz6 wcale nie jest takie agresywne, jak na moje duzo lepsza opcja niz bandit. Sam zobaczysz jak już przesiadziesz sie na coś innego że takie