Wpis z mikrobloga

70-letni pryk ubrany jak archmage czy inny priest wyciągnięty z gry RPG gada publicznie zgromadzonym ludziom o tym jak bóg ich potępi. Przecież to jest tak absurdalne, że mi mózg wypływa uszami xD #!$%@? czaicie to? CZARODZIEJ, arcybiskup z odblokowanymi POTĘŻNYMI czarami z takim ekwipunkiem
-magiczna pozłacana szata
-zaklęty mocą bozq kostur (ON #!$%@? TRZYMA KOSTUR JAKBY MIAŁ ZARAZ STRZELAĆ PIORUNAMI Z NIEBA XD)
-czapka przeciwko czarnej magii

stoi/siedzi jak #!$%@? gandalf przed bitwą 5 armii i przemawia do ludzi, czy ja żyję w Warcrafcie? Czy tak zatraciłem się w graniu w margonem, że magowie wyszli z gry i zaczęli chodzić po prawdziwym świecie? O #!$%@? chodzi, ludzie, co to jest? XD

Niby to się dookoła dzieje cały czas, to nie pierwszy nie ostatni czarodziej występujący publicznie ale jak tak popatrzyłem dłużej i zamiast nad tym co on gada skupiłem się nad tym jak on wygląda to oniemiałem.

Szkoda, że te magiczne itemy nie dodają punktów w inteligencje, może by żył normalnie zamiast udawać czarodzieja.

#bekazkatoli #rpg #mag ##!$%@? #religia #czary #magia #kostur+9
ActiveekHere - 70-letni pryk ubrany jak archmage czy inny priest wyciągnięty z gry RP...

źródło: comment_nMHD8o6AQFzn43B83ER9wg9zQd2uont0.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@ActiveekHere: najlepsze jest to jak są te słynne nabożeństwa gdzie się wkłada kawałek ciasta do takiego metalowego słońca i oni tego nie mogą dotknąć bo chyba ich wtedy parzy xD i podnoszą a ludzie biją się wtedy w piersi patrząc na ten dziwny artefakt z aktywnym źródłem mocy w środku

ja rozumiem że ludzie mogą wierzyć ale przecież niektóre zachowania są tak żenujące że kopara opada
  • Odpowiedz
@ActiveekHere: byłem raz na mszy w intencji za zmarłego (rok po jego śmierci) i tak się zdarzyło ze akurat w kościele było 4 magów rzucających czary, którzy chyba próbowali wskrzesić lisza. Wiem,bo jeden trzymał złoty relikwiarz, a trzech pozostałych z wyciągniętymi rękami w jego kierunku czantowali jakieś zaklęcie. Niestety im się nie udało... Cóż... Każdy szanujący się mag powinien wiedzieć,że rok to trochę za późno na transformację. Może by się udało
  • Odpowiedz