Wpis z mikrobloga

Cześć, #warszawa !
Gdzie najlepiej szukać kawalerki, jeżeli będe pracować przy rondzie Daszyńskiego?
Przeglądając olx to widzę jeden wielki dramat z cenami, a jak trafi się coś fajnego to na Białołęce albo Pradze południe. Trochę daleko.
Zupełnie nie znam miasta.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Daldek: jeśli dojeżdżać, to lepszy dojazd będziesz miał w osi Połczyńska lub Ursus/Bemowo.
Albo poszukaj w jakimś Ożarowie czy gdzie tam WKD, KM lub SKM jeździ. Z Warszawa Ochota rondo Daszyńskiego to mniej niż 10 minut piechotą lub 3 minuty tramwajem i nie stoisz w korkach, a kolejka jeździ w miarę sprawnie.
  • Odpowiedz
@Daldek wszytko zależy ile chcesz przeznaczyć na wynajem. Skoro cena jak wnioskuje jest priorytetem to zostaje tylko szukać na peryferiach, ewentualnie nowe Bemowo. Często dojazd do centrum koleją z Grodziska czy Sulejówka zajmuje mniej czasu jak jazda autobusem z Białołęki.
  • Odpowiedz
@romantyczny_krasnolud: do grudnia nie będę czekać, skoro zaczynam pracę w listopadzie. A kolejna przeprowadza nie wchodzi w grę.

@WCB9968: to nie jest głupi pomysł, żeby dojeżdżać do centrum pociągiem, chociaż ogranicza to możliwość późnego powrotu do domu. Przynajmniej tak pamiętam swoje dojazdy w czasie szkoły średniej, ostatni pociąg o 23 i kolejny o 5 rano.
  • Odpowiedz
@Daldek jakiś czas temu stałem przed takim samym wyborem :) mieszkanie niedaleko metra to najłatwiejsza opcja, ja jeszcze wziąłem pod uwagę trasy tramwajowe i był to dobry strzał. Nanieś takie informacje na mapę i zobaczysz na które okolice patrzeć. Poza tym jakiś wykopek dzisiaj wrzucił ma tagu wwa https://www.mapnificent.net/warsaw/ które pokazuje zasięg przejazdu komunikacją publiczną w określonym czasie z określonego miejsca.
  • Odpowiedz