Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
#!$%@? Mirki szukam pracy w kielcach bo po akcji w weekend mnie zwolnią. (,).
#!$%@?łem sprawę z zamówieniem i produkcja stanie, sam bym się z firmy wyrzucił i obciążył kosztami.
Jak bym tego nie tłumaczył że za dużo pracy czy obowiązków ale moja wina. I teraz ide chyba w pon do pracy dostac wypowiedzenie. Nie wiem jak ogarnę ale moze da coś energii na zmianę.
#pracbaza #kielce #szukampracy #praca
  • 14
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sensu_Stricto: niby moja wina ale obowiązków mam za 3 osoby i juz nie ogarniam tego, moze i moja wina ale nie daje rady bo 500 rzeczy do zrobienia a tylko 8 godzin.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@diszef: produkcja w czasach kapitalizmu a nie ogarnąłem rzeczy które powinienem pilnować ale już za duzo bylo i chyba nie wyrabiam, jakoś mi informacja o brakach w zaopatrzeniu umknęła bo za dużo sie dzieje do tego doszyl urlopy u dostawców i ogólnie kumulacja i chyba musze szukac nowej pracy bo kogoś takiego bym nie chciał trzymać zwłaszcza jak ma odpowiadac za sprawy tak warzne jak produkcja.

  • Odpowiedz
@hoszin: idź w poniedziałek i powiedz że chcesz podwyżkę albo mniej obowiązków a tak wogole to chcesz płatny urlop. Z tego co mówisz i tak Cię #!$%@? więc możesz zagrać, a pal licho się uda.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pwl89: taki mam zamiar tylko powiedzieć że moga mnie zwolnić a jak nie to chcę więcej za taką pracę bo ludzie na produkcji prawie tyle samo zarabiają a zero odpowiedzialności.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SirFenshi: nie ( ͡ ͜ʖ ͡) troche opierdziel zebralem bo sie udalo dostac od innej firmy części, i jakos przez weekend poszlo.
  • Odpowiedz