Wpis z mikrobloga

Najbardziej znienawidzonym przeze mnie momentem wesela jest chwila jak orkiestra puści nasz znany, polski przebój "Facet to świnia". To co się dzieje wtedy z kobietami potrafi przekroczyć ludzkie pojęcie. Odpala się w nich jakaś zwierzęca feministyczna natura i parkiet nie różni się za bardzo od wybiegu. Paluchy wskazujące niczym świdry niemal wbijają się w klatki, czoła, buzie i inne części ciała swoich partnerów oraz rzucają je po całej sali wskazując innych facetów, że mało przy tym sobie na wzajem nie powybijają oczu, śpiewając energicznie jak wyjące z głodu małpy w zaniedbanym ZOO "FAAAACETTTT TOOO ŚWINIAAAAA". Celowo podkreśliłem wyraz świnia tak jak one to robią bo słychać go pewnie w promieniu porównywalnym do obszaru zniszczeń po zrzuceniu bomby atomowej na Hiroszime... Taka mała anegdotka, bo jestem w trakcie składania multicama z tej piosenki

#rozowepaski #pasta #heheszki
  • 128
  • Odpowiedz
Albo 'Hallelujah'. Młodzi zapatrzeni w siebie, goście wzruszeni płaczą, a w tle 'she tied you to a kitchen chair, she broke your throne, she cut your hair' ()


@shitty_support: coś jak "Pumped up kicks". W niektórych stacjach pracują dobre śmieszki i to puszczają tuż po informacji, że gdzieś w stanach była strzelanina w szkole ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Saper9 - > Albo 'Hallelujah'. Młodzi zapatrzeni w siebie, goście wzruszeni płaczą, a ...
  • Odpowiedz
Koleś.. momtujesz śluby i uważasz zz ten moment jest najgorszy?

To coś ci powiem. Jedno słowo: OCZEPINY.


@jarcou: Potwierdzam. Na ten moment lepiej się gdzieś ewakuować. Uwaga, zadanie utrudnione, jeśli jest się świadkiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@reventon: Że też jeszcze nikt nie wspomniał o innym "must have" wesel - "Jesteś szalona" czyli historii rozstania faceta z niezrównoważoną dziewczyną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@reventon: Na jednym weselu na którym byłe chyba osoba odpowiedzialna za muzykę zrobiła sobie niezłe jaja, bo poleciało Inner Circle - Sweat. Oczywiście Grażki, Janusze, Karynki i Seby się bujały a ja i moja towarzyszka siedzieliśmy nie wiedząc czy się załamać czy śmiać.
  • Odpowiedz