Wpis z mikrobloga

@pikoka: @Obruni: @Drakii: Ale wiecie że to nie takie bezpodstawne?
@plaisant: Pamiętasz jak przedwczoraj zrobiłem wpis o @kapibar?
Nie usuwałem go a następnego dnia zniknął :/
Poważnie, nie ma go. Jeszcze pisałem że to dziwne, że typa mógł #!$%@?ąć jakiś samochód, albo w jakimś wypadku zginął.
Moderacja pod osłoną nocy usunęła niewygodny wpis.

Moja teoria jest taka. Są zapakowani w shity i popełniają bitcoinowcom samobójstwa.
@cyberpunkbtc: mieszacie życie prywatne z towarzyskim, nie dajecie ludziom wyboru. Troli przeciwników bitcoina przynajmniej rozumiem. Wyobraźcie sobie jacy ludzie przebywali tu kiedyś. Mogłem napisać wszystko co chciałem o sobie ale nikt nigdy nie użył tego. Szanowali pewne wartości. Ja od nich nauczyłem się wiele i jestem im za to wdzięczny. Niestety jest coraz gorzej. Wiesz do Ciebie mam wiele pretensji ale nie narzucam Ci tego co masz pisać albo nie bądź
@cyberpunkbtc: nie napisałem najważniejszego. Są pewne granice, których nie powinno się przekraczać i nie mówię tego z pozycji wszechwiedzącego ale kogoś kto nauczył się tego od dawnej społeczności bitcoinowej. Mam wrażenie, że coś się zepsuło. Nie wiem co.
@cyberpunkbtc: obawiam się, że masz rację. Ja na początku próbowałem udzielać się na innych tagach ale byli tam bardzo nieciekawi ludzie dlatego uciekłem do bitcoina. Teraz strona głowna zawitała do nas. Trzeba z tym żyć albo po prostu zniknąć.
@Caccutas: Wystarczy przeczytać co podlinkowałem, ale pewnie to cie przerasta. Jaki mam być jak tu codziennie wbijają jakieś przemądrzałe zielonki które nic nie wiedzą i próbują pouczać bardziej doświadczonych od siebie. To śmieszne
Co ty pieprzysz znowu? Wy macie poważnie #!$%@? w głowach, już mam dość próbowania zrozumienia co wy znów sobie ubzduraliście. Kompletnie nie mam pojęcia o czym #!$%@?...

@cyberpunkbtc: no i zobacz. @Caccutas:
normalnie, kulturalnie się zapytał, a Tobie już się styki przegrzały. Ja wiem, że tak masz. Przyzwyczaiłem się i nie zwracam na to uwagi...
Dziwisz się, że ludzie źle Ciebie odbierają? Offline też masz taką nerwicę? ( ͡°
@bitcoincoiner: poza tym, ziemniak musialby byc deflacyjny, aby to byl dobry przyklad. Idac tym tropem, za calego ziemniaka moglbys kupic np. caly chleb, natomiast jutro juz za cwierc ziemniaka moglbys kupic caly chleb. Oczywiscie to duze uproszczenie, ale ktos by dostal po dupie w takiej wymianie.

Skrot myslowy:
jestes piekarzem, masz bitcoina. Dzisiaj za bitcoina mozesz kupic 1kg maki i upiec jeden chleb. Jutro za deflacyjnego bitcoina mozesz kupic juz 2