Wpis z mikrobloga

Mireczki z #android #telefony #smartfon ponownie proszę was o pomoc w wyborze telefonu. Troszkę zmieniła się sytuacja w związku z abonamentem dlatego planuję kupić po prostu nowy telefon na "surowo" .

Zamiast robić ankietę, to może po prostu powiecie mi który telefon do 1300 PLN będzie najbardziej satysfakcjonujący? Wolałbym żeby był nieużywany :x. Celować w LG G6 ? Czy może jakiś samsung? HTC?
  • 7
HTC się skończyło już dawno temu, samsungi są słabe w tych pieniądzach, g6 jakaś głupia nie jest ale w tym budżecie chyba rzeczywiście siaomi Ci najbardziej podpasuje. Ewentualnie dołóż parę zł i poszukaj dość świeżego oneplus 5t?
@greenadine: Hmm Oneplus już faktycznie trochę droższy. Jaki siaomi byś podstawił na celownik? Mi6 ? LG g6 póki co w ogóle miażdży cenowo wszystkie inne telefony. Ten spadek ceny względem np. samsungów s7 jest czymś spowodowany?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cl_master: Mi6 jest spoko, miałem 2x LG, często bywałem na marynarskiej w Warszawie w ich serwisie;) Jak dla mnie 1+ zarówno 5 jak i 5t w swoim pułapie cenowym są nie do pokonania:)