Wpis z mikrobloga

Mirki w #rzeszow orientujecie się gdzie tanio znajdę jakiegoś fachowca od pralek? Wrzuciłam dzisiaj pranie pierwszy raz do pralki i chyba źle to zrobiłam bo nie ma moich ubrań. Podejrzewam że poszły zamiast w środek bębna to wciągnęło ich poza ( w takiej pralce wkładanej od góry). A że ciemna ze mnie istota to nie chce tego robić sama :(
  • 63
  • Odpowiedz
Wrzuciłam dzisiaj pranie pierwszy raz do pralki i chyba źle to zrobiłam bo nie ma moich ubrań.


@wercia2627: Ale jak? Przecież to jest niemożliwe ( _) Może na mieszkaniu jest jakiś amator Twoich ciuszków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z doświadczenia wiem, że serwisy pralek w Rzeszowie to padaka. W moim przypadku to 3 różne serwisy diagnozowały usterkę i każdy chciał wymieniać inną, drogą
  • Odpowiedz
@wercia2627:

Wydaje mi się, że nie musisz już po nikogo dzwonić. Jeśli pralka miała czas zrobić cały cykl, to ta perforacja bębna (chropowate dziurki) starła twoje portki na proszek, który wyplynął wężem do kanalizacji. Wyjmij filtr i zobacz co na nim jest. (Ale filtr z pralki, a nie ekspresu do kawy, czy samochodu).
  • Odpowiedz
@wercia2627: ogarnij jakiegoś kolegę co Ci rozkręci boczny panel pralki ( w gorszym wypadku tył pralki, z góry kontroler i potem można zdjąć całą obudowę- tylko uwaga, bez obudowy lepiej się nie opierać o pralkę, bo konstrukcja jest osłabiona i może pęknąć przy opieraniu się o urządzenie) wyjmie grzałkę i z tamtego miejsca wyciągnie "ciuchy", a raczej to co je przypominało.
Bardzo dokładnie wyciągnijcie każdy materiał, obracając przy tym bęben
  • Odpowiedz
niech to wyląduje w gorących xDDDDDDDDD


@buking: zaplusowałem wszystkie komentarze, też tak zrób, będzie większa szansa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz