Wpis z mikrobloga

Hehe w końcu odebrany, pierwsze autko :D Wymieniałem od razu przedni zderzak na Cupre - miał od Top Sporta i tył na jakiś niestandardowy z dyfuzorem pod układ wydechowy Je design - jest tam 2.8 V6, 204 kunia i 4x4, więc można kombinować. Opony wrzuciłem Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3, montują je do Camaro ponoć i innych fajnych autek, cóż przynajmniej opony mam mam markowe xD Dźwięk bardzo elegancki, ale dopiero na tym układzie wydechowym osiągnął prawdziwe brzmienie :) Ogółem polecam ostro, celowałem w audi albo bmw (oczywiście odpowiednik cenowy, a nie M3 xD ), ale jednak nie ma opcji ^^ Fotka robiona na gospodarstwie (no co, zbiory xD), a autko pierwszy raz pokazane publicznie, nie hejtujcie za bardzo :( W planach chip tuning, bajerki żeby wycisnąć jeszcze trochę koników no i może gwint, kiedyś wrzucę wykres z hamowni jak to wygląda po bawieniu się :) Autko Leon I
#seat #auto #samochody #pokazauto
VenomViper - Hehe w końcu odebrany, pierwsze autko :D Wymieniałem od razu przedni zde...

źródło: comment_DNTYyQdmuTAGx8Y6sxbtnkX1suN4hAyy.jpg

Pobierz
  • 93
  • Odpowiedz
@Franek25: @rissah: był uszkodzony w przód, cena w Niemczech jaką za niego dałem to 2,300€ drugie tyle wyniosła mnie naprawa i części. Handluje już pare lat Mercedesami z Niemiec. Każdy klient ma wgląd do zdjęć jak auto było uszkodzone i jest wcześniej informowany jakie elementy były wymieniane i malowane.
  • Odpowiedz
@onmatopeja to jednak miałem rację, że przynajmniej połowę musiałeś ukraść ;). Żartuję oczywiście. Masz coś więcej w ofercie? Szukam obecnie czegoś lepszego na firmę
  • Odpowiedz
@Franek25: z nowszych to mam 2012 rok e klasę 212 w kombi czarna, czarne felgi, pakiet AMG, 2.2 CDI z przebiegiem 90 tys, ale względu na stan i przebieg cena jaka mnie interesuje to około 70k
  • Odpowiedz
@VenomViper: Dowalą Ci takie ubezpieczenie że się nie pozbierasz, nawet jak na współwłasność z ojcem weźmiesz. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zastanawiam się tylko gdzie Ty masz zamiar wykorzystać te ponad 200 koni i po co chcesz go jeszcze chipować, młody kierowco.. Władujesz tysiące w 16-letnie auto. Takie rzeczy się kupuje po 25 roku życia, albo wcale, bo na dłuższą metę się nie opłacają.

Z tego co
  • Odpowiedz