Wpis z mikrobloga

Hehe w końcu odebrany, pierwsze autko :D Wymieniałem od razu przedni zderzak na Cupre - miał od Top Sporta i tył na jakiś niestandardowy z dyfuzorem pod układ wydechowy Je design - jest tam 2.8 V6, 204 kunia i 4x4, więc można kombinować. Opony wrzuciłem Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3, montują je do Camaro ponoć i innych fajnych autek, cóż przynajmniej opony mam mam markowe xD Dźwięk bardzo elegancki, ale dopiero na tym układzie wydechowym osiągnął prawdziwe brzmienie :) Ogółem polecam ostro, celowałem w audi albo bmw (oczywiście odpowiednik cenowy, a nie M3 xD ), ale jednak nie ma opcji ^^ Fotka robiona na gospodarstwie (no co, zbiory xD), a autko pierwszy raz pokazane publicznie, nie hejtujcie za bardzo :( W planach chip tuning, bajerki żeby wycisnąć jeszcze trochę koników no i może gwint, kiedyś wrzucę wykres z hamowni jak to wygląda po bawieniu się :) Autko Leon I
#seat #auto #samochody #pokazauto
VenomViper - Hehe w końcu odebrany, pierwsze autko :D Wymieniałem od razu przedni zde...

źródło: comment_DNTYyQdmuTAGx8Y6sxbtnkX1suN4hAyy.jpg

Pobierz
  • 93
  • Odpowiedz
@5T1N63R: Dzięki :) No u mnie był wypadek w bliskiej rodzinie, dlatego wiem żeby nie szarżować i nawet mnie nie ciągnie :P O, mojego znajomego nawet wczoraj z rowu wyciągali bo przy dziewczynie podriftować chciał, furka też nowa. Przeżyli, ale auto na złom. Ja tam to auto mam zamiar szanować i eksploatować normalnie, a nie jak rajdowiec, czy gazować na zimnym przed biedronką.
  • Odpowiedz
@onmatopeja: Dokładnie, no po tyle chodzą z resztą. I jeszcze z 6-7k w niego włożyłem na wygląd, opony, układ wydechowy :) Po prostu to ten jedyny <3 :D Ogółem mechanik mi gadał że do 40 koni da radę wycisnąć jakimiś sposobami, ale nie pytajcie jakimi, po to mi mechanik xD
  • Odpowiedz
@cptsparrow: xDDD To idź pisz do tych co wrzucają inne modele i ludzie im gratulują, cieszą się itd :) Zawsze się jeden trafi co będzie tak gadał, spokojnie, nie jest Twój żeby Tobie się miał podobać, a pod kogoś fury nie będę kupował ^^ Rzygać to mi się chce jak widzę takiego niewyżytego chłopaczka co musi pokazać że zaistnieje jak napiszę hardcorowy w jego mniemaniu komentarz. Nie do Ciebie osobiście pisałem,
  • Odpowiedz
@onmatopeja: Ja osobiście nie chciałem takiego auta, seacik jest dla mnie idealny <3 A pisałem ze celowałem w BMW albo Audi, ale no po prostu ten seat bardzo mi się spodobał i wiem że naprawdę o niego dbano.
  • Odpowiedz
@cptsparrow: Masz prawo skomentować, ale teksty w stylo "wygląda jak gówno" "rzygać mi się chce" raczej nie są na poziomie inteligentnego, kulturalnego człowieka. Z resztą, jak słuchasz ziomków spod bloku to nie trzeba więcej dodawać xD Różnica między nami polega na tym że ja to auto szanuję i kupiłem z myślą o przyszłości, a nie po to żeby bajerować laski na dyskotece w remizie czy katować na ręcznym.
  • Odpowiedz
@cptsparrow: Mam, ale porównałeś ich do zwykłych dresików spod bloku, ja raczej mam na myśli kulturalnych ludzi, którzy nie obrzucają wulgaryzmami obce osoby w internecie. Stary, ale się przyczepiłeś :D Furka ma 16 lat, ale używał go bogaty dzieciak, który praktycznie wszystko w nim na bieżąco wymieniał i serwisował, zrobił hamulce dosłownie żylety, co było do zrobienia to od ręki było robione, a nawet więcej (znam go osobiście). Więc nie uważam
  • Odpowiedz