Wpis z mikrobloga

Te #!$%@? akcje odbiły się guralowi na psychice, gość wygadany kiedyś a teraz siedzi jakby miał depresję. A najlepsze jest to że rzekomo pracuje na budowie a jest blady jak ściana, ja z piwnicy wychodzę na 2-3h dziennie na słońce a jestem zajebiście opalony :) Maciuś ma problemy psychiczne, ja się dziwię że wykop się tym nie zajmie i go nie #!$%@?. A ten zjeb siedzi z kotami i ludzie mu hajs wysyłają... Za co ja się pytam? A o dziewczynie nie chce nic gadać bo pewnie go #!$%@?ła jak skończył się fame z YT.
JG zawsze i wszędzie, ten typ mnie #!$%@?ł od zawsze zanim wykop się tym zajął. Wybił się na rafonixie i kozaczy. Gdybym nie miał wstydu to bym to cała patostrimerke wygryzł w kilku streamach taka prawda, chociaż nie ... Nie jestem tak głupi, typ ma tylko widzów bo jest głupkiem, ludzie oglądają/oglądali streama by się pośmiać z takich akcji jak robienie kielbasek, popcornu (tego do mikrofali) na patelni itp. wystarczy być idiota a ludzie będą hajs wysyłać.
"Tata kupka" - jak słyszałem ten tekst to mój FASometr i żenadomer eksplodował.
Ma ktoś pomysł jak go #!$%@?? Bo hajs się skonczył a chłop z depresją i problemami w prokuraturze dalej chce łatwo zarabiać na dzieciach. To jest gorsze niż pedofil.
Magical jest jaki jest, zabija własną matkę ale jakoś #!$%@? mnie to, bo goha zdechnie za pół roku może rok ale na to zasłużyła, nic nie robi na tym świecie tylko wyzywa, bije i chleje, czyli jest wrzodem na zdrowym organizmie.
Kto za plus +

#patostreamy
#gural
#danielmagical
  • 6
@Waldemarrr: Obie sytuację są nie moralne i nie do zaakceptowania. Gocha jest chora bo alkocholizm jest chorobą i to w jaki sposób jest traktowana jest #!$%@?. Jak dla mnie to w obu przypadkach powinni ludzie zrozumieć, że dawanie patusom hajsu za darmo spowoduje jeszcze większą patologie. Bo nie ma co #!$%@? oglądać w necie, bo bez Magicznego i patostreamow będzie nudno.... Serio? Zamiast stawiać na samo rozwój ludzie wolą czuć się