Wpis z mikrobloga

Nasz kraj jest jak chlew obsrany gównem. Wszystko tutaj jest na marnym poziomie, dziadowskie, byleby było. Nie jestem ratownikiem medycznym, ale jak słyszę o ich zarobkach to się nóż w kieszeni otwiera. Dlaczego nie zarabiają tyle ile lekarze? Z kolei szykuje się kolejna seria rozdawnictwa - dopłata 500 zł do czynszu dla ludzi do minimalnej krajowej w rodzinie. No #!$%@?... znowu dostaną bezrobotni i patologiczne nieroby.
Z każdym nowym socjalem, widzę szalejące ceny w sklepach i jeden wielki #!$%@? za kilka lat.
To nie jest wina jednej partii, a większości Polaków, którzy mają mentalność ciemnych roboli, którzy głosują na komunistów.

#dobrazmiana #bekazpisu #polska #bekazlewactwa #bekazpodludzi
  • 15
@MinisterPrawdy: o to chodzi, że w Polsce nigdy nie było lepiej, a że zdobyliśmy trochę terytorium przy kilku fajnych podbojach, uniach i małżeństwach, to inna sprawa. Od zawsze szorujemy po dnie.
Ktoś zaraz powie, że było 20 lecie międzywojenne. Prawdą jest, że tylko 8% mieszkań w miastach miało kanalizację, a na ulicy #!$%@?ło gównem jak z Gangesu.
Lubię Polskę za przyrodę, język, jedzenie, wartości rodzinne, ale wszystko inne przyprawia mnie o
@zgrzybiony

Nie jestem ratownikiem medycznym, ale jak słyszę o ich zarobkach to się nóż w kieszeni otwiera. Dlaczego nie zarabiają tyle ile lekarze?


Porównaj ilość wiedzy jaką mają do przyswojenia lekarze, a potem zobacz na ratowników. Myślę, że więcej nie trzeba dodawać.

Jeśli jednak chciałbyś dalej drążyć, to porównaj obowiązki jednych i drugich ( ͡º ͜ʖ͡º)
a większości Polaków, którzy mają mentalność ciemnych roboli, którzy głosują na komunistów.


@zgrzybiony:
Po prostu mamy duża liczbę Polaków mających sentyment do komuny, która była czasem ich młodości. Ci ludzie nie głosują rozumem tylko jakimiś trudnymi do opisania emocjami.
@zgrzybiony Widać, że op nigdy za granicą nie mieszkał XD

To świat jest chory i wszędzie ludzie są wykorzystywani coraz bardziej, ale nikomu to nie przeszkadza.

A gdyby pominąć kwestie pieniężne to Polska w wielu dziedzinach jest miejscem o wiele lepszym niż pozostałe kraje Europy i Ameryki.