Wpis z mikrobloga

Siema, mam mały problem z #windows10 i tym głupim UAC, bo nie puszcza mi starego Samsungowego AllShare, z powodu odwołania certyfikatu, dało by się to może jakoś nadpisać?
Jedyne co pomaga, to odpalenie wiersza poleceń jako administrator i odpalenie go ręcznie, ale takie rozwiązanie nie jest mi trochę na rękę.
Wpisanie w wiersz poleceń jako administrator "net user administrator /active:yes" też nie jest dla mnie rozwiązaniem.
Albo jeśli ktoś zna jakieś fajne, proste i dobrze działające #dlna to proszę o polecenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Usuwanie Windowsa 10 i instalowanie Windowsa 7 też nie jest dla mnie rozwiązaniem.
#komputery #pcmasterrace
  • 19
@garrfik: no ja tam nie narzekam, poza tym jednym przypadkiem, i to nie jest wina W10 czy MS, że Samsung odwołał certyfikat, bo jest Samsungiem. Poza tym, da się to uruchomić, szukam tylko łatwiejszego sposobu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sins: allshare już nie działa od dobrych 2-3 lat conajmniej, zastąpiono to zupelnie nową aplikacją i systemem sharingu. Nie dziwne że Windows wycofał certyfikaty. Problem w tym że stare telewizory samsunga nie updateują aplikacji na telewizorze zawsze do najnowszej wersji. Przez co twój 5-6 letni ALL SHARE TV jest już gównem :)
No chyba ze masz mlodsze tv wowczas zadziala.

Nie ma za co. Moi starzy mają takiego wlasnie 60' potworka.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AmonGoeth: ja tylko z pecetowej odsłony tego cudu w wersji 2.1 korzystam i raczej tylko treści z pc na telewizorze oglądam i o dziwo, teściu ma na dole 3 letni telewizor Panasonica i też się da oglądać treści z mojego PC na nim.
@sins: no tak ale nie używając AllShare.
Trzymając sie tematu to samsung zrobił mega dick move #!$%@?ąc allshare i zastepując go nowym zupelnie systemem robiąc jednoczesnie stare telewizory przestarzalymi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AmonGoeth: no, patrzę kiedyś, jakiś nowy Samsung Link jest zamiast tego AllShare instaluje na pc, a tu interfejs tego czegoś w przeglądarce, dodaję treści a telewizor tego w ogóle nie widzi, bo ja #!$%@?.
Taka typowa zmowa żarówkowe, stare #!$%@?, kup nowe, no i #!$%@?, że stare jeszcze dobrze działa, kup nowe.
@sins: W cmd daj "shutdown -r -o -t 0" i przy restarcie w opcjach włącz uruchomienie z opcjami a z tego co pamiętam bodajże po numerkiem jeśli dobrze pamiętam jest uruchomienie z wyłączeniem weryfikacji certyfikatów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sins: dokładnie, nic dodać nic ująć.
#!$%@?ć samsunga maczetami. Z telefonami robią to samo.
2 generacje do tylu i telefony są pozbawiane patchy security i update wersji Androida.

Wymuszają na konsumentach kupowanie nowego sprzetu w ten sposob.#!$%@?.
@MojeTrzecieKonto: Smart View odpada, bo:
- nie uruchamia się sam (wiem, dało by się zrobić),
- muszę ręcznie wybierać telewizor za każdym razem, co jest chore,
- nie działa w tle, bo po co,
- mój telewizor mimo, że go widzi, to nie widzi treści w nim bo "niedostępne".