Wpis z mikrobloga

@karoleeek: Ale to Ciebie przed niczym nie chroni xD Ty sobie wyplacisz kase, a typ 30min pozniej robi spor i go wygrywa bo nie udowodnisz ze dostarczyles skina(mialem ten sam problem z kontem steam)A ty musisz kase oddac i tak albo sprawa trafia do windykacji XD
  • Odpowiedz
@iMarek22: @mrthompson: A przypadkiem nie jest tak, że jak mi poda w wiadomości do sprzedającego link do profilu to mam dowód, że wysłałem temu profilowi te skiny? Nie wiem czemu nie chce ebaya, byłem przekonany, że są jeszcze jakieś serwisy do finalizowania czegoś takiego.
  • Odpowiedz
@karoleeek: mozesz sprzedac skina na bitskins i wyplacic kase...nie rozumiem, uparles sie aby sprzedac go konkretnej osobie ktorej nie znasz?? oferuje duzo wiecej niz skin jest wart w zeczywistosci?? to skam :d...
inna opcja to sprzedanie skina na markecie steam, kupno kluczy i ich sprzedaż na wypoku/allegro
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@karoleeek: z tym że pamiętaj że jak wpłacisz tam przedmiot to na koncie Bitskins będzie miał tygodniowego Trade bana..mozna kupić w tym czasie ale wypłaca się po zejściu blokady (ty też jak zdeponujesz skin i go nie sprzedasz to wypłacić możesz po 7 dniach)
  • Odpowiedz