Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pasio_13: kilka lat temu jak pisałam inzynierke na ceramice to pomagała mi jedną dziewczyna, która to skończyła i nie mogła znaleźć pracy, więc robiła to z nudów. Teraz pracowałam w laboratorium chwilę z dziewczyną po tym kierunku, ona pracowała wcześniej w szpitalu, zajmowała się aparatura medyczną. Mówiła też że bardzo dużo ludzi przenosiło się na drugi stopień na informatykę/programowanie.
@pasio_13: Jeśli interesuje Cię praca w Polsce to nie polecam tego kierunku.
Większość ludzi po inżynierii biomedycznej pracuje zgodnie ze specjalnością, ale nie w tym obszarze czyli np. po biomechanice zajmują się mechaniką, ale nie bio, a po specjalności informatycznej są programistami, ale też nie bio. Więc lepiej iść na konkretne studia i nie tracić czasu i energii na dodatkowe "bio" zajęcia.

@agaja
@pasio_13: no generalnie jest tak, jak pisal Auczak.
Ja bylam jednym z pierwszych rocznikow. Duzo zalezy od tego, co Cie interesuje.
Jesli chodzi o biomechanike, to z "okolomedycznych" rzeczy ludzie pracuja np. w serwisach sprzetu medycznego itd.
Natomiast po inzynierii biomaterialow to w Polsce jest ciezko, kilka osrodko, gdze cos mozna znalezc, a tak, to bida.
Najlepiej chyba po tej specjalnosci zwiazanej z nformatyka, ale to chyba lepiej normalnie isc na