Wpis z mikrobloga

@anal_gazy:

wyśmianie czyjejś choroby to szczyt żenady, ignorancji i debilizmu. Ale czego można spodziewać się po katolikach/prawaczkach...

gdzie ten wypok co się kiedyś śmiał z autyzmu, raka i zespołu downa? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@to_juz_przesada To jest piękne, zważywszy na fakt, że zaczęło się od stawiania diagnozy schizofrenii na podstawie... Dobra, nie bójmy się tego napisać, średnio śmiesznego obrazka prawaka XD

Smutno się robi gdy się pomyśli, jaki temu przyświeca mechanizm skojarzeń. Ktoś bierze leki psychotropowe = poważne, często trudne w leczeniu zaburzenie psychiczne, zaburzające percepcję i funkcjonowanie społeczne.

A potem ludzie zamiast iść do specjalistów, wolą się wieszać.
  • Odpowiedz
a nie przeszkadza Ci kosciol chcacy wplywac na wszystko? enjoy twoje zakupy w niedziele, beka z typa


@kupuje_bulki_w_almie: Nie wiem, argumenty "ateistów" są zawsze takie, że kościół im skrzywdził wszystko. Zacząłem dyskusję z takim jednym i tak krzywda polegała na tym, że w gimnazjum musiał chodzić na religię - beka z typa bo rodzicie go nie chcieli wypisać i nie potrafił się z nimi dogadać. Potem, że chrzest mu przeszkadzał co znowu beka bo w większej mierze to ewentualny błąd jego rodziców - chrzest nie jest obowiązkowy, ja np nie zamierzam chrzcić dzieci. A na koniec padł argument, że wszędzie są symbole religijne ()

Więc w większości dla mnie ta nagonka na kościół jest po prostu śmieszna. To jest zwykłe prowadzenie wojenek politycznych na wykopie. Jeśli przeszkadza ci, że kościół miesza się w politykę, to trzeba to nagłaśniać. Tak samo jak inne odwały kościoła. Ale taka "walka" na wykopie to (jak osobiście zdążyłem się przekonać) z mojej perspektywy w większości wylewanie frustracji bo "mama mi kazała
  • Odpowiedz
ktos jest psychicznie chory i #!$%@? calymi dniami marne prowokacje na portalu ze spolecznoscia o wybitnie niskim poziomie:

JAK SMIECIE WY GLUPIE PRAWAKI KATOLE OBIBOKI OBRAZAC TEGO CZLOWIEKA ON JEST CHORYYYYYY ROZUMIECIE TO? CHORY NIE WOLNO GO RUSZAC


@klamkaodokna: Akurat oranie katoli rzeczowymi argumentami to raczej nie są marne prowokacje bo większość zaorań lakukaraczy powoduje tylko bicie piany przez katoli bo wiedzą że ma racje więc próbują dołożyć przeciwnikowi w
  • Odpowiedz
@Cheater: Nie, po prostu po raz kolejny chciałam się upewnić że jesteś Januszem wszystkiego i znasz się na wszystkim a twoja wiedza to klasyczny chłopski rozum. Dlatego tak imponują ci procenty jakiegoś typa który zrobił wyliczenia a ty nie znasz założeń na których się opierał za to łykasz wszystko jak leci bo jest to dla ciebie zrozumiałe (bo się nie wgłębiasz w coś, nie rozważasz różnych wariantów, nie znasz podstaw
  • Odpowiedz