Wpis z mikrobloga

#mieszkanie #budujzwykopem #kuchnia

Mireczki - będę niedługo urządzać kuchnie. Zastanawiam się z jakiej firmy sprzęt wybrać? Chodzi mi o płytę grzewczą, piekarnik, zmywarkę, mikrofalówkę. Nie ma być to sprzęt z górnej półki, bo budżet jest jaki jest - powiedzmy że chciałbym się zmieścić w okolicach 7-8 tysięcy za wszystko.. czy AGD z Beko jest stosunkowo dobrej jakości?
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fawek: kilka miesięcy temu też kupowałem sprzęt do kuchni. Piekarnik z Beko to chyba najsłabszy sprzęt z tego wszystkiego. Działa, ale nie do końca tak jakbym sobie tego życzył. Timer potrafi świrować, jedną z prowadnic pod wpływem gorąca trochę się wygięła i teraz blacha leży krzywo. Także nic specjalnego. Za 7-8 tys można znaleźć coś lepszego.
sorry przeczytalam dopiero ze dysponujesz 7-8 tys. No to Bosh raczej sie nie zmiesci w tym przedziale cenowym.


@Suria: Że co? Przecież Bosch nie jest wcale drogi. Spokojnie się zmieści w tej kwocie i jeszcze dużo zostanie.
@Suria: Mnie wyszło 5 tys (lodóka, kuchenka, pralka, zmywarka, mikrofala) - część mam Beko, część Samsunga, część Boscha - wszystko działa bezawaryjnie.
@Fawek ogólnie to na marki nie ma co patrzeć po opiniach produktów bo modele są ciągle różne i jedne mogą być udane inne mniej i wszystko zależy też od szczęścia.
@eXe1987: Nie no wiadomo, czasem się jakiś ludzki serwis trafi, ale z tego co piszą w internecie to raczej z tym kiepsko. W domu rodziców była swojego czasu lodówka Beko (jako druga w domu), agregat padł zaraz po gwarancji, naprawa oczywiście na koszt własny.