Wpis z mikrobloga

#ligamistrzow #polsat #zalesie Polsat to jest rak. Płacisz za Polsat sport, Polsat sport extra i jeszcze #!$%@? wie jaki Polsat sport i możesz sobie co najwyżej kupę obejrzeć a i to pod warunkiem, że masz sedes z półką. Jak wykupią Wimbledon to zaraz Polsat tenis 1, Polsat tenis 2, Polsat tenis #!$%@? 150. Teraz to samo z Ligą Mistrzów. Jeszcze z tego co się zorientowałem w #!$%@? Vectrze nawet nie mogę Solorzowi kieszeni nabić. Już mam wykupione wszystkie pakiety sportowe, pakiet CanalPlus, Eleven i #!$%@? i tak Ligi Mistrzów nie zobaczę chyba, ze w środę na TVP
  • 6
  • Odpowiedz
@Michal9788: a co maja pisiory do prywatnej stacji telewizyjnej. #!$%@? jest to, że #!$%@? każda stacja ma co innego. Nie wiem jak to wyglada za granica ale w Polsce to jest tak: Liga angielska - CanalPlus, Hiszpańska - calanplus potem przez rok eleven teraz znowu CanalPlus, Niemcy CanalPlus, Polska CanalPlus, Włochy Eleven, Francja nie wiem, ale chyba CanalPlus, liga mistrzów i liga Europy na #!$%@? kanałach Polsatu stworzonych tylko po to,
  • Odpowiedz
@Admiinistrator: Do stacji może nic nie mają, ale może jakieś haki znajdą na znienawidzonego przez polaków właściciela ówże stacji. Francuską ligę ma eleven. Niemiecką mają canal plus i eleven. Tak samo chyba hiszpańską ma na spółkę eleven i c+. No niestety, żyjemy w kraju w którym prywatne firmy doją ludzi jak ino mogą.
  • Odpowiedz