Wpis z mikrobloga

@PiersiowkaPelnaZiol: a wrzucam na insta, ale z insta praktycznie nie miałem żadnych zamówień. Z reddita też, ale tam w sumie wrzucam tylko na r/leathercraft, więc nic dziwnego :D

Najwięcej jednak fora internetowe, facebook, wykop ;) ale z pełnym startem marketingowym ruszę jakoś w przyszłym roku na wakacje, jak odejdę z obecnej pracy :D

Dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@szczesliwa_patelnia: tak, nić przed szyciem jest przeciągana kilka razy po wosku, jednak z czasem się pewnie wybrudzi. Sama skóra to też nie jest typ skóry spotykany w sklepach, gdzie lico jest korygowane (najczęściej w takich masówkach, o ile jest to prawdziwa skóra, a nie sprasowana mielonka, lico jest albo odcinane i/albo szlifowane i jest sztucznie wyprowadzane) i skóra nie łapię zadrapań, przebarwień. Tutaj skóra z czasem będzie się zmieniać, pewnie
  • Odpowiedz
@szczesliwa_patelnia: ja ze 3 lata non stop nosiłem podobny portfel i dopiero wtedy zaczął się jakos mocniej wycierać. Przy krawędziach kart skóra zmieniła trochę kolor. Ale te portfele wyglądają dobrze i nie maja nigdzie tak silnie wypukłego kształtu wiec byłbym spokojny.
  • Odpowiedz