Wpis z mikrobloga

  • 175
Chciałbym przedstawić wam Piotrka :3
Piotrek jest skakunem (i pełnoprawnym pracownikiem naszego działu!), a jego ulubionym zajęciem jest przechadzanie się po biurze i obserwowanie pracy innych osób (ʘʘ) Dopiero się wdraża, więc musi ogarnąć co i jak.
#pajaki #skakunysazajebiste #pracbaza

Edit: kazał was pozdrowić, więc pozdrawiam
Zoxico - Chciałbym przedstawić wam Piotrka :3 
Piotrek jest skakunem (i pełnoprawnym ...

źródło: comment_p8g7IpeOQI3oNJj23OqB4K68sW8Yfysj.jpg

Pobierz
  • 66
@Zoxico: jak chodziłam do średniej to mieliśmy krzyżaka Zdzisława. Ale jakaś różowa pinda co siedziała na drugim końcu klasy stwierdziła, że ona się go boi i zatrzepotała rzęsami do jakiegoś przegrywa, który go wyrzucił.
Ja też się boję pajonków, a ten siedział pół metra ode mnie. Ale siedział. Zdzichu był inny. Jego się nie bałam. No ale niektóre różowe są zawistne i jak komuś ię coś podoba, a mogą to zniszczyć
@Wejszlo dobrze powiedziane. No ale tacy są ludzie i tyle :) Mam tylko wrażenie, że dziewczyny częściej boją/brzydzą się pająków, bo przecież wszystkie inne też się boją xd I rodzi się jakaś taka irracjonalna fobia przez to. A Piotrek to jest akurat bardzo przyjazny i ciekawski pająk ^^ A już na pewno nie groźny
@Zoxico: wymyślali jakieś historie o wielkich krwiożerczych pająkach pod łóżkiem żebym np. Poszła już spać bo. Jak nie to wyjdą.
Bardzo długo bałam się ciemności bo rodzina straszyła, że jak robi się ciemno to wychodzą baby jagi i porywają dzieci, które nie wróciły na czas do domu. Wieeesz takie typowe teksty żeby dzieciaki zaczęły się słuchać, jedni mieli to gdzieś, a na innych stworzyło to fobie, czego przykładem jestem ja ;)
@Wejszlo aa, no czaję. U mnie w sumie było dosyć podobnie, chociaż mało z tego pamiętam, na szczęście :) Ja za dzieciaka chyba bardziej żyłem w swoim świecie, przez co fobie nabyłem do takich rzeczy, na które nikt za bardzo nie miał wpływu. Ale z wiekem udało mi się ich prawie całkiem pozbyć :) Prawie, bo dalej przechodzą mnie czasem mimowolne dreszcze jak mi pająk po szyi łazi np. albo jak stoję