Wpis z mikrobloga

Też nie oglądam telewizji, może nie od 10 lat ale od 5, też nie lubię TVNu ale takie programy jak UWAGA są po to by piętnować patologię a nie ją uniewinniać zrozumcie to fani tucznika. Wiadomo że robi to tylko w domu, ale co z sąsiadami którym uprzykrza życie, no co chyba mi nie powiedzie że im je umila? Wiadomo że każdy godząc się na oglądanie go godzi się na to jak na niego to wpływa ale dzieciaki nie są już takie samodzielne, tu chodzi o samo zjawisko które jest NE GA TYW NE, aby je eliminować z życia publicznego, po to właśnie taka formuła tego programu gdzie ludzie do uwagi piszą bo w ostatniej desce ratunku bo wszyscy są bezradni. Nawet nie umie wziąć odpowiedzialności za to wszystko Nawet #!$%@? nie przeprosił tylko tą fryzjerkę przyparty do muru. To jest prymitywny patus bez wiedzy, został zaorany, przynajmniej tyle że mu ego trochę pocierpi.

A teraz będzie walił argumentami o jakiejś kartce XD
#danielmagical
  • 7
@xVolR: a co miał powiedzieć :D Przecież #!$%@?ł że jest z tego wszystkiego dumny to Cebula już nawet nie chciał tego dalej promować swoim programem :D Gość jest totalnie ODREALNIONY, przecież Ty wiesz jak wygląda normalne życie, nie powiesz mi że to co mówił tucznik jak już dostał te pare sekund głosu było normalne, to była jakaś groteska
@unnamed_soldier ale nikt nie mówi że to nie jest patologia xD fakt daniel to pewnie nawet nie miał innych argumentów niż dzieciaki z kartką, ale chociażby ator pomimo że coś #!$%@?ł o polityce (xD) to jak zaczął bronić daniela to nagle gość mu przerwał że nie ma czasu antenowego, a potem wiał wodę do basenu, no na to już czas był xD Tak samo jak z gohy zrobili męczęnnice. Powiedzieli to co
@xVolR: Tylko czy wszyscy którzy tam na ten spęd tak ochoczo przybierzeli byli takimi naiwniakami że to jest program TVNu i oni będą go robić według własnej formuły :D Fakt, brakowało mi trochę czasu dla 2 strony ale wiem że to i tak by nic nie dało, to by nie dało nic, ake to by nie dało nic. Natomiast ja cieszę się że w ogóle to znawisko zostało poruszone większe masie
@unnamed_soldier: a ja sie nie ciesze, bo pomimo ze grubego nie lubie to telewizji i ludzi nią oglądających nie lubie jeszcze bardziej. A teraz osoby oglądające trudne sprawy będą się czuć lepsze od użytkowników internetu- czyli janusze i grażyny lvl 50 broniące tvn i atakujące internet. A niestety oni są w większości