Wpis z mikrobloga

Games People Play ...czyli #standardmuzycznynadzis ...czyli wycieczka po wykonaniach/kowerach (najlepszych, najgorszych a czasem wręcz kuriozalnych) utworów uważanych za standardy muzyki rozrywkowej

#muzyka ... #countryrock #country #folkrock i nieszczęsne #reggaepop ze względu na popularną wersję ;)

Encyklopedyczne Info o utworze

dobór utworów oraz ich kolejność są mocno subiektywne (żeby nie powiedzieć przypadkowe), utwór ten posiada jeszcze wiele wartościowych wykonań, prawdopodobnie też jakieś godne odnotowania pominąłem, jeśli brakuje twojego ulubionego doklej w komentarzu...

<<<<<>>>>>>>

Joe South - Games People Play tzw. oryginał

The Squires - Games People Play Garage Rock... może być

Freddy Weller - Games People Play no to zaczynamy z tym Country :)

Tommy Overstreet - Games People Play Country z elvisopodbnym wokalem

Petula Clark - The Games People Play pop... bardzo przyjemne

Conway Twitty - Games People Play Honky Tonk... tymczasem

Bill Anderson - Games People Play Country... jedzie

Ernest Tubb - Games People Play Country... to ma klimat

Johnnie Taylor - Games People Play Soul... dla przełamania jakiś przyzwoity Rhythm & Blues

Hank Williams Jr - Games People Play Country... tymczasem jedziemy dalej, jest zaśpiew przez nos

Lynn Anderson - Games People Play Country... taneczne

Waylon Jennings And The Kimberlys - - Games People Play typowe Country Folk jest typowe

Mel Tillis - Games People Play Country... komuś brakowało skrzypiec

Peggy Sue Webb Wright - Games People Play Country... lubię takie, jakieś takie słoneczne z brzmienia

Wynn Stewart - Games People Play Country... poprawne

Billy Preston, Tom Jones & Engelbert Humperdinck - Games People Play na żywo śpiewają sobie chłopaki i grają, i fajnie to wyszło

Billie Jo Spears- Games People Play Folk, World, & Country... też mi się podoba

Trini Lopez - Games People Play z delikatną nutką Surf

Della Reese - Games People Play Funk... bardzo zacnie

Inner Circle - Games People Play ( HQ ) tu to ukryłem XDDDDD

Mel Tormé - Games People Play Jazz, Pop... inaczej, ciekawa aranżacja, fajne

Joe Dolan - Games People Play pop z RPA

Winston Francis - Games People Play Rocksteady, Reggae... fajnie, kiepska jakość nagrania ale polecam sobie znaleźć w lepszej

Dolly Parton - Games People Play Country... dobra, dobra wracajmy do Country, Dolly ok

Ray Stevens - Games People Play Country Rock... nie lubię takich

The Staple Singers - Games People Play Soul... odreagujmy przyzwoitym fajnym graniem

Don Gibson - Games People Play Country Blues... może się podobać

Bettye Lavette - Games People Play Soul... ciekawa aranżacja, jest inaczej

Jim Nabors - Games People Play Ballad... estradowo jak z Kołobrzegu

Doris Troy - Games People Play Funk / Soul... jeszcze ciekawsza aranżacja i jest jeszcze fajniej

Jeannie C. Riley - Games People Play tymczasem w świecie Country czas płynie wolniej

Sheb Wooley And Ben Colder - Games People Play Country heheszki

Mack Vickery - Games People Play Country... spoczko okładka :) zmów elvisopodobny wokal

Johnny Johnson & His Bandwagon - Games People Play Soul... bardzo spoczko aranżacja, uwaga cały album w nagraniu

Bud Shank with The Bob Alcivar Singers - Games People Play Easy Listening... za mało agresywnie ;) ...nie no, spoczko jest

Bill Haley & the Comets - Games People Play musiał inaczej... rock'n'roll

Barbara Mandrell - Games People Play Country... może być

Mac & Katie Kissoon - Games People Say Gospel, Soul, Disco... a to fajne, mimo że głupawe

Jerry Lee Lewis - Games People Play Country Rock, Pop Rock... nie ma się czym jarać

Dionne Warwick - Games People Play Soul, Vocal... może być, miałem nadzieję na coś lepszego

Ike And Tina Turner - Games People Play Funk / Soul... a to fajnie i warto

Paper Lace - Games People Play Pop... no, jakieś tam

Nancy Ames & Lena Martell - Games People Play mimika z telewizora

Dick Gaughan - Games People Play Folk... nie rusza mię takie coś

Lee Dorsey - Games People Play Bayou Funk, Soul... za to takie, miodzo, polecam mocno

The Georgia Satellite - Games People Play Southern Rock... no, słychać

The Pleasure Barons - Games People Play Rock & Roll... tu jakoś nie słychać

Tesla - Games People Play Hard Rock... z południowym zacięciem

Jammin Band - Games People Play Reggae-Pop, Euro House... kupa

Don Williams - Games People Play Country... ok

Wenche - Games People Play Country z Danii

DJ Bobo Feat. Sarah on Rollerblades - Games People Play Euro House... kupa

Marc Almond & Jools Holland - Games People Play Honky Tonk, Rhythm & Blues... takie tam,

Lissie- Games People Play Folk... może być

The Ventures - Games People Play Surf, Pop Rock... nic więcej się nie spodziewałem, jest ok

Duane Allman & King Curtis - Games People Play Rhythm & Blues... podoba mi się, mogę polecić, choć wyrafinowane to to nie jest

Bert Kaempfert & His Orchestra - Games People Play Easy Listening... jakiego nie lubię

Al Hirt and Ace Cannon - Games People Play Pop... w zasadzie

Bill Black's Combo-Games People Play słaba jakość nagrania

Enoch Light and the Glittering Guitars -Games People Play Rock, Pop, Folk... ciekawe ale bez przesady

Shirley Scott – Games People Play Soul-Jazz... podoba mi się, polecam

J:son & Schaffer – Games People Play Jazz-Rock, Fusion... na żywo, polecam

Gustav Winkler- Det er noget vi skal lege. po duńsku

Seija Simola - Leikit Ihmisien po fińsku, polecam

Claude François - Jeux dangereux po francusku, nie polecam

Formula3 - Avevo una bambola po włosku, spoczko

Wanda Jackson & Mike Post - Games People Play [takie sobie wstawię na front Country, Schlager, bo Panią Wandę szanuję]
likk - Games People Play ...czyli #standardmuzycznynadzis ...czyli wycieczka po wykon...
  • 3
@likk: the george satelite znam od dawna wiec ta wersja jest mi znana. w soulu nie lubie murzynskich wokali, ale za to fajna muzyczke robia.

w jakich klimatach muzyczki sie obracasz? moze cos bys mi polecil.

dziekuje za fajny content mam nadzieje ze bedziesz dalej go tworzyl.