Wpis z mikrobloga

@Smyrky: chcesz wykrzesać potencjał czy zepsuć grę? Do tego drugiego wystarczy oszukać/przekonać mistrza gry, że czary dla druida z spell compendium, frostburnów itp. są zbalansowane (nie są). Kelp Strand, Languor, Slime Wave, Venomfire, Bite of wereX i inne.

Jak chcesz wykrzesać potencjał to graj jak grasz ¯\_(ツ)_/¯ Weź sobie natural spell, upewnij się że masz prawidłowo rozwiniętego towarzysza, jak nadal jesteś lamerski druidem to musisz coś robić bardzo źle.
@Smyrky: książką z klasami prestiżowymi do druida - tam jest taka klasa która pozwala zmienić kształt i nadal rzucać spelle, najbardziej niezbalansowane gówno w całym DnD 3.5 xD
książką z klasami prestiżowymi do druida - tam jest taka klasa która pozwala zmienić kształt i nadal rzucać spelle, najbardziej niezbalansowane gówno w całym DnD 3.5 xD


@Melcma: mówisz o atucie "natural spell", który jako wymagania ma tylko 6 poziom i jedyni druidzi którzy nie biorą tego atutu nie są zmiennokształtni bo wymienili to sobie na coś innego.
@jtank: Kolego mistrzem tego #!$%@?łka jestem ja a moim "podwładnym" jest kolega druid który wali z różdżki. I ma ból anusa że druid jest słaby (chyba w jego rękach) stąd te #gorzkiezale

@Melcma: Będzie dobre. Zdjęcie zrobione, wyśle mu później i podeślę link do strony Michauła B ( ͡º ͜ʖ͡º)
@jtank: to może ten atut w połączeniu z klasą prestiżową, nie mogę teraz listy klas ogarnąć z tej listy ale był taki shapeshifter co pozwalał na bonusy z itemów w trakcie zmiany, wszystko się stackowało ze sobą + ten atut i miał taką swobodę jakby się w ogóle nie zmienił
Atutu nie wziął, towarzysza teraz nie pamiętam (wilk w każdym bądź razie, musiałbym zerknąć w notatki albo pisać do niego) robi za heala zamiast jebnac do listy czarów coś ofensywnego albo bawić się przywołanie małej armii (na 7 poziomie powinieneś roznieść większość wrogów przez ilość) ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

Jego postać, jego sprawa ale po mówić że dobra klasa hybrydowa jest
robi za heala


@Smyrky: XD no to mamy odpowiedź. Każ im zapłacić 1000 sztuk złota za przydupasa z wand of lesser vigor (750 gp za różdżkę z 50 ładunkami +250 gp za knypa który umie jej używać i nie boi się ładować tam gdzie drużyna chodzi), który będzie chodził 30 metrów za nimi i ich leczył, a druidowi każ znaleźć nowe powołanie.
@jtank: Każ to brzydkie słowo. Niech sami do tego dojdą bo jednorazowej sugestii i metodzie prób i błędów

Ja tylko nadzoruje ich hultajskie wybryki ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Smyrky: no to bardzo bardzo mocno mu to zasugeruj, bo w 3.5 granie healerem (!) druidem (!!!) wykracza poza ramy mało optymalnej gry i jest zwyczajnym szkodzeniem sobie. Dopóki nie dorwie się zaklęcia heal, leczenie w walce prawie w ogóle nie ma sensu, a poza walką i tak powinno się leczyć różdżkami. W 3.5 się nie leczy, w 3.5 się zabija zanim zrobią ci krzywdę.

Jak gość ma powołanie pielęgniarskie to
@jtank: Sugerowałem że może coś robi źle

Nie - klasa jest #!$%@?, nie styl grania dendrofilem. Koniec dyskusji

Zdjęcia zrobione, link do dyskusji będzie przekazany, ciekawe co teraz powie ( ͡º ͜ʖ͡º)