Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1545
#pasta #heheszki #bekazkatoli #c---------------a #dziendobry

Na pewnym uniwersytecie wykładowcą był liberalny muzułmańsko satanistyczny ateista, z zawodu lekarz ginekolog. Na początku wykładu powiedział: "a teraz wszyscy uklęknijmy i oddajmy hołd Karolowi Marksowi - człowiekowi przewyższającemu Jezusa pod każdym względem"

Na jego nieszczęście w ostatnim rzędzie siedział młody student, katolik, konserwatysta i weteran powstania warszawskiego. Wstał, podniósł w górę kamień i spytał: "ile ten kamień ma lat?"

Wykładowca uśmiechnął się żydowsko i z pogardą spojrzał na patriotyczną koszulkę studenta. "To proste - 4,5 miliarda lat, filistyński katoliku"

Student odparł pewnym głosem: "Ten kamień ma 5 tysięcy lat - został stworzony przez Boga. Jeśli ma 4,5 miliarda lat, a ewolucja istnieje, to... dlaczego ten kamień nie stał się zwierzęciem?"

Sala zamarła. Wykładowca upuścił materiały o zaletach legalizacji eutanazji i wybiegł płacząc. Studenci zaczęli wiwatować, poszli do najbliższego kościoła na mszę, a następnie wpisali się do Wojsk Obrony Terytorialnej. Wykładowca na drugi dzień stracił pracę, odebrano mu nielegalnie zdobytą kamienicę, a po tygodniu zmarł z powodu zarażenia HIVem od kochanka - syryjskiego uchodźcy
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bdag476: no i właśnie o takie dowody na istnienie Boga dopominamy się od wierzących. Dzięki. Ja już się nawróciłem i właśnie katuję babcię, żeby jej zabrać rentę i wysłać Rydzykowi.
  • Odpowiedz
@ozymandiasz: przecież to lewak, więc głupi, to skąd mógł wiedzieć, że najstarsze znalezione skały mają 3,9 miliarda lat według tych tak zwanych naukowców, którzy od dzisiaj nie mogą dla mnie mierzyć się z naukowcami wiary?
  • Odpowiedz
@bdag476: oryginał też dobry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A liberal Muslim homosexual ACLU lawyer professor and abortion doctor was teaching a class on Karl Marx, known atheist
"Before the class begins, you must get on your knees and worship Marx and accept that he was the most highly-evolved being the world has ever known, even greater than Jesus Christ!"

At this moment, a brave, patriotic, pro-life Navy SEAL champion who had served 1500 tours of duty and understood the necessity of war and fully supported all military decision made by the United States stood
  • Odpowiedz