Wpis z mikrobloga

W ostatnim czasie dość popularne budowanie jest placu do street workout.
Jakby ktoś składał w niosek o wybudowanie, to wybierzcie odpowiednie miejsce. Na przykładzie miasta Będzin można zobaczyć jak nie należy budować takiego placu.
- plac został wybudowany na środku osiedla, dzisiaj jak byłem na treningu to 12, 12 dzieciaków biegało mi pod nogami ;d
- plac został wybudowany z inicjatywy prezydenta , bo pod koniec roku zostało trochę funduszy
- wybór placu prawdopodobnie nie był z nikim analizowany, ponieważ nie ma ani jednej dobrej rurki ( odpowiedniej wysokości i długości)
- konstrukcja się rusza xdddd
- ma kilka rurek, które mogły by być idealne, ale są grubości rurek deepów, więc się do niczego nie nadają
- zamontowany został TRX, ale dzieci zepsuły go, bo się na nim huśtały, a teraz zawiesiły tam oponę i się huśtają w inny sposób
- brak rurek do stania na rękach
- podłoże to średniej wielkości kamyczki (najlepszy jest piasek, lub guma)

Tak więc plac stał się miejscem zabaw dla dzieci, jak czasami jestem skazany iść na niego poćwiczyć, bo jest najbliżej, a nie mam dużo czasu to trochę się smutno robi jak na to patrzę.
#streetworkout #mirkokoksy
źródło: comment_hXyW4NMsLkmDcjRLT8PEzzKJjCGA1hCK.jpg
  • 8
@mdlejtecole: #!$%@? to jest najgorsze. Opie, polecam tak jak ja robię: zobacz jak jest rozpisany regulamin parku. Jak jakiś jest to na 99% jest napisane, że służy tylko do ćwiczeń fizycznych i jest dolna granica wieku osób które mogą tam przebywać. Ja po prostu #!$%@? zawsze wszystkie osoby, które tam przyszły posiedzieć i zajmują przyrządy, albo gówniaków, które się plątają pod nogiami. Polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)