Wpis z mikrobloga

Mircy jest sprawa następująca wczoraj kupiłem kompa na alledrogo za pomocą opcji kup teraz i dostawą zapłać przy odbierze, z ciekawosci sprawdzam przed i po zakupie strone sprzedającej go firmy patrze jest moj piekny jedyny pc ostatnia dostepna sztuka na stronie nastepnie klikam na kup teraz i puff komp juz jest oznaczony jako niedostepny mysle sobie szybcy sa kurde godz 16 21. Pisze do sprzedajacej firmy na ms bo zaowazylem ze w opisie na allegro jest karta dedykowana, a na stronie zintegrowana i o co b my friend. Nie odpisuja ale mysle sobie jemać to firma full legal same dobre opinie placówki we wszystkich dużych miastach sobota jest poszli chlać to nie odpowiadają, pewno literowka. Na allebro i stronie zaznaczyli z 3x ze zajebista karta graficzna nowa nie smigana z osobna gwarancja 24 miesiace i ogolnie fajerwerki więc jestem spokojny. Następnie z racji tego że to moj pierwszy mocniejszy sprzet to sie troche podjaralem i chcialem popatrzec znowu na specyfikacje przed zaśnięciem myślać o tym jak topielce beda pieknie płonąć a gryfy spiełdalać przed mym majestatem. 23 02 wiadomość na ms odczytana bez odpowiedzi oferta dokladnie ta sama cena ta sama tez niedostepny ostatni pc pisze ze sprzedany, rolluje na dół patrze oooo poprawili jest napisane dedykowan, patrzę linijkę niżej i zonk juz zamiast gtx 1050 ti 4gb jest 1050 2gb patrzę na tytuł no kurła rzeczywiscie zmienili skubani. Moje pytanie jest następujące czy mogą mnie wyruchać i odstapic od sprzedaży bo ktoś się np pomylił i podał inną kartę na dwóch stronach ?? Interesuje mnie tylko opcja ze wywiążą się z umowy nie chce rezygnować z tego sprzętu.
Jak sie zachować? Przy odbierze jeśli przyślą sprzęt niezgodny z ofertą bądź skontaktują się telefonicznie że sory anon ale błąd był możemy przysłać gtx 1050 albo nici z transakcji.

Link do aukcji allegro
https://allegro.pl/gamer-hp-8200mt-i5-8gb-120gb-ssd-500gb-gtx-1050ti-i7561939481.html?snapshot=MjAxOC0wOS0xNVQxNDoyMTowNC40MzRaO2J1eWVyOzNmYzk4YjRmNmY1N2JiNjk4MjMyMDMwYWU2ZTVmOTgwNTczM2VkZTM4YzIxNThiYzA4MDFiZjhlYmM3YWI2ZDI%3D

Link do strony przed zmianą
https://restartplus.pl/dla-gracza-hp-8200-mt-i5-2400-8gb-120gb-nowy-ssd-500gb-gtx-1050ti-4gb-windows-7

Link do strony po zmianie
https://restartplus.pl/hp-6200-i5-2400-310ghz-8gb-120gb-ssd-500gb-hdd-gtx-1050-dvdrw-windows-7-pro-pzn115/57

#allegro #oszukujo ? #komputery #kupno

  • 9
@Jedenipol ale złom kupiłeś > Komputerowy sprzęt poleasingowy
Sprawdź strony w stylu morele. Net oni posiadają dobre zestawy, Q nie kupuj na allegro od Janusza i oszustów
@Czarcz: Jaki sprzęt kupiłem to ja wiem i wiem też w jakiej cenie go kupiełem tak zwana opcja budżetowa.chyba nie zrozumiałeś pytania albo żyjesz w bańcie gdzie wszyscy maja minimum 3k do wyebania na granie. Twój komentarz nic nie wnosi
@Jedenipol tak będzie nie jesteś wstanie zmusić ich żeby Ci dali Ti pewnie jest zapis że mogą być błędy w ofercie itd wiec pewnie zwrot kasy w przypadku kiedy nie zaakceptujesz zwykłego 1050
@cysiekw: No tylko że zakup odbył się na allegro nie na ich stronie w regulaminie allegro nie ma nic że mogą być błędy wręcz przeciwnie że należy sprawdzać wystawianą ofertę bo później w kup teraz nie ma możliwości poprawy
@Pienio69: No tak bo to biały kruk i wszstkie gtx 1050 ti zniknęły z tego świata, zreszta jak ktos na dwóch stronach sie oglaszaże ma to chyba jest zobowiązany to zapewnić po dokonaniu zakupu, po co wgl komentarz tego typu z twojej str to ja nie wiem
@cysiekw: Z tego co tu widzę to jeżeli zaczną realizować to zamówienie i poinformuja ze przesylka zostala wysłana to jestem na wygranej pozycji chyba że przed tym poprostu dadzą znać telefonicznie że lipa ,a cena produktu napewno nie jest radykalnie zaniżona 200zł różnicy w kartach to nie dużo przy kwocie 1400 zobaczymy co to przyjdzie = )