Wpis z mikrobloga

Moja nieumiejętność odczytywania intencji płci przeciwnej wskoczyła już chyba na najwyższy możliwy level xD

Ale od początku...

Jakieś trzy miesiące temu zatrudnił się u nas jeden różowy. Od razu zrobił furorę. W mojej ocenie mocne 8.5/10. Wszyscy zaczęli do niej startować. Wszyscy poza mną. Moja morda to takie 4/10. Coś pomiędzy wokalistą Radiohead a Quasimodo. Nawet się nie łudziłem, że coś ugram, więc traktowałem ją jak koleżankę z pracy. Czasami sobie smieszkowalismy, opowiadała mi o sobie, itd. Kiedyś zapytała się mnie czy mam dziewczynę. Powiedziałem, że nie. Później padło pytanie czy spotykam się z kimś. Też powiedziałem, że nie. Wtedy ona mówi, że też nikogo nie ma i nie spotyka się z nikim. No ok, uznałem to za zwykłą informację. Później zaczęło się jakieś zaczepianie, itp. Też uznałem to za koleżeńskie zabawy. W końcu udało jej się dorwać moje namiary i zaczęła do mnie pisać. Rozmowa fajnie się kleiła, wysłała mi kilka fotek, pytała co robię po pracy i czy dalej się z nikim nie spotykam. Zgodnie z prawdą odpowiedziałem, że nie i zapytałem czemu ona się z nikim nie spotyka, bo jest fajną dziewczyną i na pewno nie ma problemu z tym, żeby kogoś fajnego spotkać. Napisała mi, że pisze do niej kilku gości, ale jej się podoba typ od nas z pracy. Zapytalem, ktory, a ona napisała:

Taki jeden Andriej, ale on chyba nie jest mną zainteresowany...

Ja #!$%@?, naprawdę jestem totalnym debilem skoro nie byłem w stanie odczytać jej intencji. W końcu się z nią spotkałem po pracy. Dzwoni do mnie prawie codziennie i pyta, jak minął dzień (jestem na urlopie). Teraz tylko trzymajcie kciuki, żebym tego nie #!$%@?, bo mam do tego zajebiste predyspozycje xD

#niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki #przegryw i w sumie #wygryw
  • 101
@AndriejCh dobra dobra, wszyscy się uspokojmy a zwłaszcza Ty quasimodo. Rozegraj to jak #!$%@? taktyk wyciagaj z niej jak najwięcej informacji przede wszystkim czy nie zaciążyla lub ma dziecko, czy nie potrzebuje betabankomatu lub czy po prostu nie chce zrobić na złość jakiemuś hadowi. Jeśli się okaże że żadne z powyższych to kurnia gratuluje ( ͡° ͜ʖ ͡°)