Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
Śmiejecie się z kolesia który przeleciał nad rondem Citroënem... Przypomniało mi się że miałem coś podobnego ale na mniejszą skalę.

8 lat temu. Prawko chyba z pol roku. Jechałem zawieźć znajomych na dyskotekę. Była zima, śniegu nie było dużo ale ledwo co napadane i wieczór był to na drogach się utrzymywał.

Prosta droga, jechałem nią nie raz.

Że młody glupi i chciał jeszcze przed laskami się popisywać to oczywiście na liczniku więcej niż dozwolone a do tego spieszyło mi się bo jeszcze jeden kurs mnie czekał a ludzie już czekali.

Jadę rozpedzony, auto przede mną dopiero wyjechało z bocznej drogi. Z naprzeciwka wolne więc wymijam... Oj jakie było moje zdziwienie gdy okazało się że od niedawna są tam pasy a na ich środku są te dwie wysepki (jak na zdjęciu). Jeszcze nie zdążyli zamontować znaku na środku. Śnieg leżał więc nie było ich widać.

#!$%@? nas (5 osób w aucie, auto 1.4t wagi) na jakiś metr nad ziemią że przeleciałem całe pasy i wyladowalismy dopiero na drugiej wysepce za nimi...

Jakim cudem nie wpadłem w poślizg? Nie mam pojęcia.

Tak samo jak nie wiem jakim cudem zderzak przedni cały. Opony po uderzeniu w kraweznik całe. Zawieszenie całe.

Ciekawe jaką minę musiał mieć koleś którego wyprzedzałem... Patrzy w lewo a tu obok niego w powietrzu wyprzedza go ET w starym Oplu Vectra xD

Wiem że nie ma się czym chwalić. Tak jakoś mi się przypomniało ( ͡º ͜ʖ͡º)

#motoryzacja #samochody #wypadek #przypau
Pobierz Qontrol - Śmiejecie się z kolesia który przeleciał nad rondem Citroënem... Przypomnia...
źródło: comment_aJikmmJuGiqzQbtK9RzU5HdCe7HpdlEZ.jpg