Wpis z mikrobloga

Słuchajcie Mirasy.

Urząd Pracy.

Spotkanie przedstażowe. Wniosek o zwrot kosztów dojazdu.

-Musi Pan donieść zaświadczenie o wysokości biletu miesięcznego na Pana trasie inaczej nie otrzyma Pan zwrotu za paliwo.

-Ale 1 września zlikwidowano PKSy i nikt mi zaświadczenia nie wystawi a z resztą autobusy nie kursują.

-Taki jest wymóg i nic nie poradzimy

#polska #urzedasstory #urzedy #urzadpracy #staz #staze #pracbaza #januszebiznesu #praca
  • 12
Tak w ogóle to nie wszystko. Żeby było ciekawiej załatwiłem sobie to zaświadczenie...od prywatnego przewoźnika...który ma siedzibę 300 km od trasy o której mowa. Żeby było ciekawiej, nie chciano mi wydać tego zaświadczenia, gdyż jak się okazało wydają tylko osobiście. Tylko dzięki uprzejmości Pani wydającej zaświadczenie dowiozl mi je kierowca , odebralem i zaplacilem za nie w autobusie na dworcu, w miejscowości w ktorej odbywam staż.

#polska #urzedasstory #urzedy #urzadpracy #staz #
@TheChmielu: ale jak nie ma pks czy tam firmy która świadczy usługi to co Ty oczekujesz? Pochodzę z takiej zapadłej wsi i do najbliższego aktywnego przystanku jest w jedną stronę 9 km w drugą 8. To kto ma wystawić takie durne zaswiadczenie?
@MrMate kolego ja nic nie oczekuje, mówię tylko że kwestie wykorzystnia kilometrówki regulują przepisy.
Rozumiem problem, jednak OP zrobił najlepiej. Dał zaświadczenie 'z dupy' i to przeszło. To jest zaświadczenie właśnie. Dał, zaświadczył i elo.