Wpis z mikrobloga

#channeling #mistycyzm #paranormalne #teoriespiskowe

Autorski tag #alternatywneteorie

Kolejna część różnych alternatywnych teorii pochodzących z channelingów. Poprzednia.

:::::::::: 458. OPIS DZIAŁANIA LUDZKIEJ ŚWIADOMOŚCI.
Dokładniej, opis korelacji 3 aspektów ludzkiej świadomości: Umysł fizyczny, Mózg fizyczny, Nadświadomość (tzw. Wyższe Ja). Będzie opisane jak zachować prawidłowe funkcjonowanie tych trzech aspektów świadomości i tym samym odzyskać lekkość życia, odzyskać energię, i przestać być przytłoczony życiem. Jest to potężna wiedza którą można łączyć z innymi informacjami spisywanymi w tym tagu.
Nie jestem autorem tłumaczenia.

"Wielu z was nauczono wierzyć, że wasz fizyczny umysł dowodzi, że powinien kontrolować wszystko i wszystko obmyslać jak co ma się wydarzyć, tak żeby wszystko grało. Jednak słyszeliście w nagraniach i słyszeliście jak mówimy wczoraj waszego czasu, że to nie jest opis waszego zadania. Wasz fizyczny umysł nie jest zaprojektowany, aby zrozumieć jak rzeczy się dzieją. Jest jedynie zaprojektowany, aby postrzegać jak rzeczy się wydarzyły.

Wyższe Ja - ten poziom zaraz nad fizyczną rzeczywistością, który jest również częścią waszej osobistej istoty, jest poziomem waszej istoty, który ma możliwość, aby zrozumieć jak rzeczy się dzieją.
To dlatego słyszeliście jak mówimy, że nie musisz się martwić, nie musisz skupiać się na tym - jak coś się wydarzy. Nie ma dla ciebie możliwości, abyś to wiedział. Nie mieści się to w pojemności twojego fizycznego umysłu, aby to wiedział.
W zakresie fizycznego umysłu mieści się tylko to, aby wiedzieć jak to się wydarzyło, ale nie jak to się wydarzy. Wiedza o tym jak to się wydarzy pochodzi z twojego Wyższego Ja, nie z twojego fizycznego umysłu.

Jak powiedzieliśmy, ostatniej nocy waszego czasu, ponownie - zwróćcie uwagę, to bardzo ważne:

Wyższe JA (Nadświadomość) - Tworzy (ang. conceives)
Fizyczny Mózg - Odbiera (ang. receives)
Fizyczny Umysł (Osobowość) - Postrzega (ang. perceives)

Fizyczny Umysł, nie tworzy niczego. Fizyczny Umysł nie jest zdolny, aby wygenerować myśl, ani jednej. Jakakolwiek myśl jaką kiedykolwiek miałeś/aś nigdy nie przyszła z twojego Fizycznego Umysłu. Może on tylko postrzegać rezultat idei, która została odebrana przez Mózg Fizyczny z poczęcia przez Wyższe Ja (Nadświadomość).

Zrozumienie tej zależności pozwoli ci zacząć lepsza relację i otwartą linię komunikacji z Wyższym Ja (Nadświadomością), oraz pozwoli wam jako Fizycznym Umysłom, aby pozwoliły wam, które jest Wyższym Ja, aby wykonywało swoją pracę podczas, gdy Fizyczny umysł będzie wykonywał pracę do jakiej został zaprojektowany. Czyli po prostu do skupienia cię w fizycznej rzeczywistości, tak abyś mógł postrzegać i doświadczać rezultatu tego, co stworzyłeś z Wyższego Ja, aby było reprezentacją twojej naturalnej prawdy i radości.

Tak więc ta wiedza, to zrozumienie, ta relacja może pozwolić ci zrelaksować się i nie czuć się jakbyś musiał tyle robić. Nie jest to twoją odpowiedzialnością w tym sensie jako Fizycznego Umysłu, aby generować te rzeczy i wymyślać jak to wszystko się stanie.

Tak jak powiedzieliśmy ostatniej nocy, jeżeli nauczycie swój Fizyczny Umysł, żeby myślał, że dowodzi, wtedy może utknąć w idei próby powtórzenia jak coś się wydarzyło myśląc, że to co postrzega jest tym w jaki sposób następna rzecz musi się wydarzyć, kiedy w rzeczy samej tak nie jest. Idea próby dokonania tego spowoduje tylko powtarzający się cykl, pętlę, która zwyczajnie przyblokuje cię w jednym określonym poziomie manifestacji i nie posunie się naprzód dopóki nie pozwolisz sobie na dokonanie skoku i puszczenie tego jak myślisz, że coś się musi wydarzyć i pozwolisz, aby Wyższe Ja pokazało ci jak to może się wydarzyć. Następnie pozwolisz swojemu Fizycznemu Umysłowi zwyczajnie odebrać, postrzegać jak to się wydarzyło.

Więc nie musisz nosić ze sobą tych "bagaży". Są za ciężkie. Nie zostałeś stworzony, aby je nosić, a jeżeli będziesz nadal je nosił wyczerpiesz się bardzo szybko, zaczniesz się ciągnąć, powiesz "życie mnie przytłacza", "to nie działa". Ponieważ wykonujesz za dużo zadań. Nie wykonujesz tej pracy, do której sam zostałeś stworzony. Próbujesz również wykonać pracę Wyższego Ja.

Wyższe Ja jest tobą, który jest na szczycie góry, który widzi obraz całości, który ma szerszą perspektywę, który może spojrzeć na Fizyczny Umysł w dolinie i powiedzieć - "Tędy droga. Skręć w lewo. Wiem że myślisz, że powinieneś skręcić w prawo, bo myślisz że dowodzisz, ale mówię ci, skręć w lewo!".

Zwróć uwagę, że nie musisz wiedzieć jak skręcanie w lewo zaprowadzi cię tam gdzie chcesz się dostać. Wyższe ja wie jak, bo siedzi na szczycie góry. Ty nie musisz wiedzieć wszystko co musisz zrobić. Musisz zaufać Wyższemu ja, że mówi ci prawdę. Dlaczego miałoby cię oszukać? Wyższe Ja jest tobą!

Kiedy zrozumiesz, że Wyższe Ja jest naprawdę częścią ciebie to może będziesz skory zacząć słuchać zamiast myśleć (przez to że zostałeś nauczony, że twój Fizyczny Umysł dowodzi), że Wyższe Ja chce cię zwieść. "Nie mogę słuchać tego gościa, tej dziewczyny... co on wie, co ona wie o tym jak to jest tutaj w dolinie?". DUŻO. Ponieważ ty jesteś również nim, a ono jest również tobą.

Po prostu mówimy, iż jest to całkowita Osoba. Wyższe Ja, Odbiornik Mózg, Fizyczny Umysł - to jest kompletna Osobowość. Kiedy podzielisz się - nie funkcjonujesz, dosłownie jako kompletna Osobowość. Przekładasz odpowiedzialność i ładunek zadania na jedną tylko porcję swojej Osobowości - na Fizyczny Umysł - i oczekujesz, że wykona całą robotę, do czego nie został zaprojektowany.
Kładziesz na niego za duże obciążenie, za duży nacisk i zmęczy to Fizyczny Umysł do punktu, gdzie nie będzie już ważne to co Wyższe Ja powie o tym, żeby iść tą drogą czy drugą. Po prostu będziesz zbyt wyczerpany, aby się ruszyć.

Ideą jest, że kiedy pozwolisz swojemu Wyższemu Ja wykonać swoją robotę poprzez robienie tej pracy, do której został zaprojektowany, twoje obciążenie zmniejszy się, będziesz doenergetyzowany, będziesz oświecony, będziesz czuł się bardziej wolny, będziesz czuł, że masz więcej energii niż to sobie wyobrażałeś, że jest możliwe. Będziesz w stanie posuwać się w stronę, która sugeruje Wyższe Ja, ponieważ nie będziesz wtedy obciążony przez rzeczy, których nie masz interesu nosić ze sobą. To sprawi, że poczujesz się wolnym i będziesz mógł biec po drodze, a to oznacza, że jak tylko oddasz pracę, która nie jest twoja - wszystko przyspieszy.
Paradoksem tutaj jest to, że ze względu na to, że Fizyczny Umysł został nauczony, aby myśleć, że dowodzi i musi wymyślać jak wszystko się ułoży to przez to tak naprawdę zwalnia rzeczy nawet w obliczu pragnienia, aby wszystko przyspieszyło. Robi dokładnie przeciwieństwo tego co tak naprawde chciało, aby się wydarzyło. Poprzez przybranie zbyt dużego ciężaru.

Więc poprzez puszczenie tego i pozwolenie sobie na funkcjonowanie jako Cała Osoba, i zaufanie tego "jak coś się wydarzy" Wyższemu Ja i nie myślenie o tym, nie martwienie się w Fizycznym Umyśle tym jak dostaniesz się tam, gdzie chcesz być, wtedy pozwolisz na równowagę, a na wszystkich poziomach Twojej Istoty wszystko będzie płynęło w tym pozytywnym kierunku reprezentowanym przez twoje naturalne Ja. Ponieważ będziesz zachowywał się jako prawdziwe, całościowe, naturalne Ja. Kiedy ludzie mówią o ideii puszczania, poddania się, to mówią właśnie o tym.

Po prostu poddaj się byciu temu kim naprawdę jesteś, zamiast tego kim zostałeś nauczony aby być (każde dziecko o tym wie).

To jest to z czego w tym momencie zdajecie sobie sprawę, w ten nowej erze transformacji na waszej planecie, że nie jesteście sami, że podzielone Ja, które dotychczas myśleliście, że jest całością waszego istnienia jest niczym innym jak małą częścią, i że tak naprawdę macie inne części samych siebie, które moglibyście używać, którym moglibyście pozwlić na noszenie części ładunku ze sobą, ale w co odmówiliście, że może się wydarzyć, ze względu na to jak wasz Fizyczny Umysł został nauczony co do tego, co musi robić i jakie są jego obowiązki."
damianooo5 - #channeling #mistycyzm #paranormalne #teoriespiskowe

Autorski tag #al...

źródło: comment_dMWN99MrakqBrJKUjKvdLnaJeiAKSSNq.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz