Wpis z mikrobloga

Żabka. Przede mną w kolejce babcia z wnukiem zapewne. Gówniak jak to gówniak, Co to? Co to? A to? Co to? Do czego to?
Babcia cierpliwie odpowiada żelki, lizak, musli, batoniki, maszynka do papierosów.
Patrze na to z zainteresowaniem bo wiem, że zanim kasjerka ogarnia trudną matematykę odejmowania od 100 dzieciak dojdzie do TEGO.
I doszedł.
Pokazuje paluchem na gumki i pyta A CO TO?
Babcia skonsternowana wypala:
-Grzech XD
Dziecko więcej nie pytało.
#bekazkatoli #patologiazmiasta
  • 21
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@proximacentauri: niestety nie zdążyłam wyedytować komentarza a postanowiłam trochę zmienić jego wydźwięk

@biesy: @Siergiej_Sznurow: po częstotliwości pytań "a co to?" stawiam, że dzieciak ma z 4-5 lat. Sklep osiedlowy nie brzmi jak dobre miejsce na edukację seksulną takiego dziecka. Babcia odpowiedziała mu po swojemu, zgodnie ze swoimi przekonaniami a może nawet w zgodzie z tym jak rodzina chce wychować dziecko. Młody w swoim wieku dowie się co i jak
po częstotliwości pytań "a co to?" stawiam, że dzieciak ma z 4-5 lat. Sklep osiedlowy nie brzmi jak dobre miejsce na edukację seksulną takiego dziecka. Babcia odpowiedziała mu po swojemu, zgodnie ze swoimi przekonaniami a może nawet w zgodzie z tym jak rodzina chce wychować dziecko.


@proximacentauri: czyli jednak edukowała go w sklepie osiedlowym.