Wpis z mikrobloga

  • 13
@Michael_Scott: ja zrobiłam tak ostatnio z tą taką rączką którą odsłania się i zasłania żaluzje xD odpadła więc jakoś tam ją wsadziłam, potem tata chciał zasłonić okno w nocy i jak tylko za nią złapał to odpadła, a ja siedziałam sobie na kanapie i kisłam w duchu jedząc paluszki xD (do tej pory tego nie naprawił bo wyrwałam jakieś coś i trzeba będzie to wymienić xD a on dalej myśli że
@fsfdjf: A weź, przypomniałaś mi akcję z prysznicem.
Pojechaliśmy ze znajomymi w góry, dostaliśmy apartament, bo po znajomości z właścicielem. Wszystko odpicowane, w tym taka sporych rozmiarów, wolnostojąca wanno-kabina prysznicowa z radiem, lampkami i tam innymi dzikimi wężami.
No i tak któregoś pięknego wieczora, przełączam sobie pokrętłami to na deszczownicę, to na słuchawkę, dodatkowo na słuchawce różne tryby itd. I chyba jak za długo przy odkręconej wodzie przytrzymałem słuchawkę pomiędzy różnymi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Whispererer: kiedyś jak byłem na zakupach w Lidlu to spotkałem kumpla z podstawówki. Pogadaliśmy chwilę, a ja poszedłem zapłacić. Widziałem wtedy, że on stoi w kasie obok, a kasjerka jakoś tak na niego zerkała. Zapłaciłem za swoje zakupy, poszedłem do samochodu, wrzuciłem zakupy do bagażnika, a wózek odstawiłem na miejsce. Jak to robiłem to widziałem, że kumpel pakuje zakupy do torby. Wtedy ja poszedłem do samochodu i pojechałem do domu.
A weź, przypomniałaś mi akcję z prysznicem.

Pojechaliśmy ze znajomymi w góry, dostaliśmy apartament, bo po znajomości z właścicielem. Wszystko odpicowane, w tym taka sporych rozmiarów, wolnostojąca wanno-kabina prysznicowa z radiem, lampkami i tam innymi dzikimi wężami.

No i tak któregoś pięknego wieczora, przełączam sobie pokrętłami to na deszczownicę, to na słuchawkę, dodatkowo na słuchawce różne tryby itd. I chyba jak za długo przy odkręconej wodzie przytrzymałem słuchawkę pomiędzy różnymi trybami, to