Wpis z mikrobloga

Murki robie porządki w szafie i mam sporo ciuchów które są albo troche zużyte albo po poprostu nie fitują mi już i raczej nie będą.
Dzwoniłem po domach dziecka czy by nie chcieli, ale same małe szkraby tam są, jedna kobitka podrzuciła mi pomysł z MOPRem, a może wy macie jakiś pomysł gdzie mógłbym je oddać.

#gdansk #niewiemjakotagowac
  • 12
@Cisek44: @foxbond: ludzie! Wojny żadnej ostatnio nie było. Ludzie chodzą w butach po ulicach. To używane ciuchy! Od tego właśnie masz szafy na ulicach z których ktoś zgodził się to barachło wywozić i zarabiać na tym.
Nie jesteście zbawcami świata oddając używane ciuchy - to odpad, odrzut. Nikt tego nie chce, bo skrajnej biedy już dawno nie ma. Chce wam się to szukajcie w najlepsze, ale to po prostu głupie.
@Cisek44 ale @motaboy ma rację. W Polsce nikt tego nie będzie nosić, poza jakimiś bezdomnymi. Ludzie mają taki socjal, że normalnie mogą kupić w sklepach ciuchy z wyprzedaży w galerii. Wrzucisz to do takiej budki to prawdopodobnie trafi do Afryki lub Azji i będą wisieć na jakiś bazarach dla mieszkańców. Ktoś to kupi za grosze i się będzie jeszcze cieszył