Wpis z mikrobloga

Prawdopodobnie będę w Poznaniu do 21 października i rozmyślam nad pojawieniem się na #wykopparty #wy

Nie znam realnie nikogo z wykopu, ani nikogo w Poznaniu, z kim mógłbym się tam wybrać. Nie śledziłem również poprzednich edycji, stąd pojawiają się pewne pytania w mojej głowie. I być może ktoś będzie w stanie udzielić mi odpowiedzi na nie:

1. Trzeba się gdzieś zapisywać? Jest jakaś lista?
2. Czy można dołączyć do czyjeś ekipy? Może jakiś before?
3. Kiedy będą naprawione tagi? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Osobiście na nie nie narzekam(może oprócz grupowania obserwowanych).
4. No i oczywiście - czy są rozdawane rogale?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

#pytanie #pytaniedoeksperta
  • 30
@Zapaczony: @kolorowy_jelonek: To ja się wypowiem z drugiej strony, uczestniczącej wcześniej.
Ogólnie pod tagiem mają informować o kolejnych sprawach, atrakcjach, więc warto śledzić informacje.

Ad. 1) Na razie nie ma żadnych zapisów, ale można się ich spodziewać. Na nieoficjalnych party (czyli tych organizowanych przez użytkowników) działo się to przede wszystkim na Wykoevent.pl. Administracja może uruchomić swój okolicznościowy serwis. Nawet mimo braku zapisania się i tak można było przyjść.

Ad. 2)
stara się zapewnić jakieś miejsce (lokal, plener, mieszkanie też już było ( ͡° ͜ʖ ͡°) )


@idol89: to mieszkanie to było planowane dużo wcześniej :D