Wpis z mikrobloga

Mirki jest sprawa.

Od jakiegoś czasu współpracuję z Gdańskim Pogotowiem Opiekuńczym. Jest to placówka, do której trafiają na tymczasowy pobyt dzieci z rodzin dysfunkcyjnych, biednych lub takie, których rodzice z różnych przyczyn nie mogą się zająć (np. samotna matka, nieposiadająca innej rodziny, która trafiła do szpitala). Ostatnio wyszło, że jedna dziewczynka nie może jechać na wycieczkę szkolną, ponieważ placówki nie stać na jej sfinansowanie. Zrobiliśmy z kolegami ściepę i ta dziewczynka pojedzie, ale dzieci jest więcej. O ile placówka świetnie wywiązuje się z realizacji codziennych potrzeb, to brakuje środków na coś więcej. Dzieciakom brakuje przyborów plastycznych (kredek, pasteli, farbek), przydadzą się ubrania i buty na zbliżające się wielkimi krokami Jesień i Zimę, pudełka śniadaniowe, bidony itp. Zaczyna się też sezon wycieczkowy a dzieciakom jest przykro, że nie mogą jechać (jako jedyne z klasy).

MIRKI, ZROBMY COŚ DOBREGO!

Jeśli możesz coś przekazać, nie chowaj tego w piwnicy!

Na już potrzeba 12 pudełek śniadaniowych i 12 bidonów na wodę.

Jak przekazać?
Osobiście w Gdańsku w siedzibie GPO lub u mnie
Przesyłką do GPO lub do mnie.

Lista ewentualnych fantów (które trafią do GPO za moim pośrednictwem) będzie publikowana przeze mnie na bieżąco.
Dowody przekazania również będą jawne.

#pomagajzwykopem #dzieci #gdansk
  • 37
jak to widzisz? zrzutka.pl? numer konta GPO? mój numer konta?


@PrzodownikPracy: no właśnie nie wiem. wymyśl coś na spokojnie, jak będziesz miał czas... żeby było legal i jakiś urząd się nie #!$%@?ł, ale też żeby poszło faktycznie na te rzeczy a nie na jakieś konto bez dna jakiegoś urzędu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PrzodownikPracy Nie wiem jak wysłać pw z telefonu xD Mieszkam obok Ikea, kiedy by Tobie pasowało podjechać? Mogę podejść pod centrum na przykład żeby Ci było wygodniej :) odezwij się do mnie :)