Wpis z mikrobloga

Pracuje na stacji benzynowej. Właśnie jakaś baba zażądała ode mnie plastra, bo ma skaleczony palec. Mowie ze moze kupić a ona żebym jej z apteczki przyniosła xD. No to mowie ze to dla pracowników i do nagłych wypadków a ona ze jak scisnie to krew poleci i czy wtedy jej dam plaster xDD. I gada "no komedia". A rano ktoś wyrwał wąż od gazu. Dzień jak co dzień.
#pracbaza #zalesie ##!$%@?
  • 57
  • Odpowiedz
@addicted44: no nie jest. Skoro ludzie w pracy sie tak często kaleczą, że apteczka jest pusta to może trzeba poprawić bhp. W interesie pracodawcy jest by miejsce pracy było bezpieczne, a PIP ma za zadanie to kontrolować i musi mieć do tego narzędzia. A jak nic nie jest wpisane, a to waru brakuje przy braku wypadków to trzeba przypilnować czy pracownicy nie kradną.
  • Odpowiedz
@mewa_smieszka nam dzisiaj rano grupa roboli #!$%@? spłuczkę w kiblu xDD później pretensjonalne polaki AAAALE JAK TO KIBEL NIE DZIALA MI SIE CHCE, #!$%@? z tym że nic z tym nie zrobię ale wyżyć na kimś się trzeba xDD jak dobrze że jeszcze dwa tygodnie studia i #!$%@? z tego chlewu
  • Odpowiedz
@mewa_smieszka: ja ostatnio awaryjnie musiałem kupić na stacji żarówkę H7. No-name żarówka 17,99 - #!$%@?ło. Ale przecież nie będę jechać nocą S7 bez jednej lampy (no dobra, mogłem na przeciwmgłowych). W nienawiści do stacji paliw sieciowych! (bo w januszexach takie rzeczy są często w normalnych cenach).
  • Odpowiedz
@Royal_Email teoretycznie tak, ale po pierwsze nigdy nie wiesz na co ktos choruje, jak ktoś ma np. hemofilię to zwykłe papercut może już być stanem alarmowym. A po drugie chodzi o poroniona procedure, gdzie istotna jest ewidencja plastrów i jakieś definicje kiedy jest na tyle źle że wolno pomoc.
  • Odpowiedz
@mewa_smieszka: masz mi natychmiast wyslac na wlasny koszt karton chrupkow ze sklepiku na Twojej stacji, bo zglodnialem, a wyraznie pismo mowi: "glodnych nakarmic". Jak do rana ich nie dostane, to wam zrobie awanture.
PS. tylko nie dawaj serowych, bo nie zjem.
  • Odpowiedz
@xstempolx baba nie powinna byc chamska,ale nie nam oceniac dlaczego taka byla spanikowana, moze ona prowaznie choruje i jest przewrazliwiona, nie wiem. Jasne ze mogla sobie kupic plaster, ale w sytuacji gdy ktos wymaga "pomocy medycznej" to powinno sie jej w miare mozliwosci udzielic. Na wychowywanie januszow jest czas w innych sytuacjach :)
  • Odpowiedz
mnie sie kiedys pani spytala czy hot dogi nadaja sie dla kogos kto karmi piersia xD


@PrawdziwyCygan: Pytanie nie jest tak do końca bez sensu, tylko źle zadane. Dziecko może mieć uczulenie na mleko krowie (laktoza) i kobieta chciała wiedzieć, czy bułka zawiera w składzie mleko. Ewentualnie jakieś inne składniki. Tak samo w kiełbasach, szynkach, no i parówkach, mogą znaleźć się jakieś niepotrzebne dodatki w stylu jajka kurze, itp.

Choć
  • Odpowiedz
@Szrlh: czlowieku w mniejszym czy wiekszym stopniu chodzilo o czyjes zdrowie. To ty #!$%@? jak polaczek cebulaczek. „Niech cierpi bogacz jeden”
  • Odpowiedz