Wpis z mikrobloga

Apple powoli staje się/stało się taką marką modową jak hilfiger lacoste itd. Drogie w p---u, każdy wie, że można coś takiego lub lepszego kupić w wiele niższej cenie, ale i tak każdy by to chciał tylko mało kogo stać. A ludzie chcą to kupić, bo sławni/bogaci to mają i tak się kółko kręci, a ceny rosną. Podobnie z mercedesem g.
#apple

  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Brainless: powiem szczerze - korzystam w tej chwili z iPhone 7, macbooka air i iPada. Do tego time capsule 3tb. Nie wyobrażam sobie przesiadki na jakiegokolwiek laptopa z windowsem czy innym systemem. Rozwiązania applowskie są kompletne i wzajemnie uzupełniające. Synchronizacja usług nie wymaga jakiegokolwiek zaangażowania użytkownika. Nie jestem w stanie wyobrazić sobie takiego komfortu pracy na windowsie/androidzie
  • Odpowiedz
@Brainless: Ani troche tak nie jest. Smieszne jest to ze tylko w Polsce slysze takie opinie ze iPhone to symbol luksusu. iPhone to tak jak samochod z salonu sredniej klasy (powiedzmy okolo 80 kola). Niby drogo jak zarabiasz 1500zl, ale jak zarabiasz normalne pieniadze to mozesz sobie go kupic (o ile uwazasz ze jest wart tej ceny). Ale dalej to nie jest Ferrari za kilkaset tys.
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: Nie mówiłem, że się nie opłaca. Patrz jaką ja mam logikę. Kupiłem iphone SE bo to najlepszy na rynku telefon z 4 calowym wyświetlaczem. Poza tym nie wstydzę się go wyciągnąć przy kliencie (jak jakiegoś starego małęgo samsunga) bo jest nowy, po prostu lepiej to wygląda. Poza tym śmiga zajebiście. A to, że kogoś stać i sobie kupi to... no cóż kto bogatemu zabroni.

Faktem jest, że iphony w
  • Odpowiedz
@poznanskijanusz: no bo masz Samsunga, czego się spodziewałeś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Beka z ludzi odchodzącego od androida po doświadczeniach z Samsungiem, Samsung jest tak daleko androida z tą swoją gównianą nakładką że tylko iPhone jest dalej
  • Odpowiedz
@Brainless: ale Mirku iPhonie nie jest robiony na polski rynek. Zobacz że nawet nie ma apple shop w Polsce bo mało kto kupi telefon za 7 tys za to za £1000 lub $1000 już spora część osób. Sam zamówiłem xs.
  • Odpowiedz
@Marynasz: No akurat porównując stabilność iPhone 7 od różowego i mojej pradawnej motoroli Moto G LTE (z 2014...) to w iPhone częściej się coś pieprzy - a to aplikacja się wysypie, GPS wariuje, a to aktualizacja coś z systemowych aplikacji rozwali itp. Stabilny iOS to akurat już nie jest zbytnia prawda - praktycznie każda aktualizacja która wychodzi powoduje błędy inne niż miała naprawić. Może iOS 12 coś pomoże, bo dochodzi
  • Odpowiedz
@Marynasz: No fajnie - ja mam od listopada 2014 Moto G, podobnie długo siostra ma iPhone 6 - u mnie jedyne co to udało mi się zrobić pęknięcie na szybce (pojedyncze wzdłuż ekranu po tym jak na niego stanąłem niechcący) i trochę poobijany z racji wykorzystywania go w garażu jako latarki - telefon demonem prędkości nie jest, android nieoficjalny,
ale najnowszy, nie odwala dziwnych akcji. U siostry zdechł 2 razy
  • Odpowiedz
@BoltoS: Porównując koszule, które mam z Bytomia do czegoś typu Lacoste, albo chociażby czegoś pomiędzy różnica niestety jest. Bytom nie jest zły, ale materiały dużo przyjemniejsze i bardziej trwałe ma już chociażby Wólczanka/Vistula
  • Odpowiedz
@dqdq1: stabilność chłopie. Znów napisze ze 4 lata chodzi jak pierwszego dnia po zakupie. W tym czasie windowsa bym z 4 razy przeinstalowywał. Weź chłopie zajmij się pożytecznymi rzeczami a nie gadasz o rzeczach o których pojęcia nie masz.
  • Odpowiedz
@ZMWONZPL: pracowałem na maku pro z 32gb ram retina 5K. I jedynie ekran mi się podobał a system był mulasty na dzień dobry- lightroom i photoshop na raz odpalone to dla niego za dużo do ogarnięcia. Co do przeinstalowywania to trochę zamierzchłe czasy, może windows xp rzeczywiście trzeba było przeinstalowywać co kilka lat.

Aktualnie 4 letni mak znajomego na i5, 8gb ram, ssd odpala się w 2 minuty xD można
  • Odpowiedz